MOTO ORKIESTRA 2021 GRA DLA WOŚP W INNEJ FORMIE

Moto Orkiestra wraz z Dzielnica Bemowo M.st. Warszawy będzie grała już po raz kolejny z WOŚP, jednakże z uwagi na obecną sytuację odbędzie się to w innej formie niż miało to miejsce w poprzednich latach.

W tym roku będziemy działać zarówno w trybie online jak i będziecie mogli Państwo bezpiecznie odwiedzić teren Automobilklubu Polski.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI

SPORT


 

W ramach działań w świecie online odbędzie się relacja live, na której znane osobistości ze świata rajdowego, wyścigowego, kierowcy i piloci najszybszych rajdówek na świecie podsumują dotychczasowe zmagania i opowiedzą o planach na nowy sezon. W trakcie relacji odbędą się również licytacje, na których będzie można wylicytować wyjątkowe pamiątki związane nie tylko ze światem motoryzacji ale także z innych obszarów. Zapraszamy na transmisję life na Facebook Motoorkiestry i Dzielnicy Bemowo.

Dodatkowo już teraz można wziąć udział w licytacjach udostępnianych w wydarzeniu Moto Orkiestry na Facebooku, gdzie od kilku dni trwa bitwa m.in. o użyczenie Hondy Civic Type R na weekend! Więcej licytacji można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/136951594712647/?active_tab=discussion

Pomimo przeniesienia Moto Orkiestry do świata wirtualnego udostępniamy także możliwość bezpiecznego udziału w wydarzeniach, które będą rozgrywać się na terenie Automobilklubu Polski. Pierwszą atrakcją będzie możliwość zwiedzenia Muzeum motoryzacyjnego, które zostanie zaprezentowane na terenie autodromu Bemowo – w miejscu gdzie w latach ubiegłych odbywały się wylicytowane przejazdy.

W Muzeum zostaną wystawione wyjątkowe pojazdy związane z działalnością Automobilklubu Polski. Druga atrakcja to coroczna Moto Orkiestrowa loteria, na której będą do wylosowania wyjątkowe pamiątki. Wszystko to będzie dostępne dla zwiedzających, którzy na teren Automobilklubu wjadą swoim prywatnym samochodem i bez możliwości opuszczenia go będą się poruszać po wskazanych punktach rozmieszczonych na terenie Automobilklubu Polski.

Łącząc przyjemne z bezpiecznym choć trochę będzie można poczuć magię dotychczasowych zbiórek organizowanych w ramach Moto Orkiestry.

Powyższe atrakcje będą dostępne dla zainteresowanych w godzinach 12-16. Serdecznie wszystkich zapraszamy zarówno do świata wirtualnego jak i bezpiecznej przejażdżki po atrakcjach Automobilklubu Polski.

Organizatorami Moto Orokiestry 2021 są: Urząd Miasta Dzielnicy Bemowo i Automobilklub Polski. Patronem medialnym jest jak zwykle serwis NewsAuto.pl.

Źródło i fot.: facebook.com/motoorkiestra (tam znajdziesz więcej informacji)