MOTOR SHOW 2012: TARGOWE ŚWIĘTO W POZNANIU

Już za kilka dni odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – targi Motor Show 2012. Bez wątpienia będzie to wyjątkowa edycja najpopularniejszych targów motoryzacyjnych, które co roku w Poznaniu cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przez te kilka dni hale MTP wypełnia się niesamowitymi markami samochodów i motocykli – największych światowych producentów. Tegoroczne show to aż 80 wystawców, ponad 600 maszyn oraz 60 tysięcy zwiedzających.

Na nadchodzącym salonie Motor Show szykuje się wiele atrakcji. Goście będą świadkami polskiej premiery Mercedesa – Benz C 63 AMG Coupe Black Series. Stoisko Mercedesa oraz Volvo będzie można znaleźć w hali numer 5 tuż przy punkcie Flotis, TVN Turbo czy Peugeot. Pierwszy raz w Polsce zaprezentuje się nowy model Volvo V 40. Natomiast Ford wystawi jedną ze swoich perełek – innowacyjny model B-Max. Na targach zadebiutują również dwie najbardziej kultowe marki na świecie: Ferrari i Lotus! Swoją obecnością zaszczyci także Bentley.

Nie zabraknie też polskiego człowieka fotoradaru. Dla fanów tuningu przygotowane jest stoisko ABT. Oprócz fantastycznych aut i motocykli zwiedzający będą mieli okazję również cieszyć oko przepięknymi hostessami oraz policjantkami Yanosika.

Targi motoryzacyjne odbędą się w Poznaniu w dniach 13-15 kwietnia 2012. Sobota i niedziela przeznaczona jest dla szerokiej publiczności.

Źródło: www.creandi.pl