MOTOR SHOW 2012: SKODA – DACHOWANIE W AUTOCITY

Podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show w Poznaniu, nie zabrakło (o czym już zresztą informowaliśmy wcześniej) – marki Škoda. W miasteczku AUTOCITY marka zaprezentowała wszystkie swoje modele, łącznie z Citigo, który w salonach pojawi się już pod koniec kwietnia.

Marka Škoda wykorzystała targi do zapowiedzi wielkiej wystawy motoryzacyjnej pod nazwą Škoda AUTOLAB, która będzie pierwszym w Polsce nowoczesnym i innowacyjnym centrum bezpieczeństwa, przygotowanym dla całych rodzin. Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowano w Poznaniu na 1. maja, na parkingu przed Centrum Handlowym M1.

Stoisko Škody podczas Motor Show przyciągało tłumy gości targowych także dodatkowymi atrakcjami. Jedną z nich był symulator dachowania, z którego w ciągu trzech dni skorzystało blisko 1200 osób! Symulator oraz 4 inne eksponaty znajdujące się na stoisku staną się już niedługo częścią wystawy Škoda AUTOLAB.

Poza ekspozycją marki w hali 3a MTP, tuż obok iglicy można było zapoznać się z ofertą Szkoły Auto Škoda oraz skorzystać z możliwości przejazdu Fabią na trolejach, a także przetestować promień skrętu nowego modelu Škoda Citigo.

W sumie, w ciągu weekendu, Motor Show 2012 w Poznaniu odwiedziło około 59 000 osób.

– Targi niewątpliwie możemy zaliczyć do bardzo udanych. Frekwencja dopisała, liczymy więc na to, że teraz wiele osób pojawi się na wystawie Škoda AUTOLAB, której otwarcie zaplanowaliśmy na 1. maja w Poznaniu. Atrakcji nie zabraknie, dlatego serdecznie zapraszamy do miejsca pełnego interaktywnych, ruchomych instalacji, dzięki którym będzie można poznać sposoby funkcjonowania najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa dostępnych w samochodach marki – komentuje Klaudyna Gorzan, Główny Specjalista ds. PR, Skoda Auto Polska S.A.

Po Poznaniu, mobilna wystawa motoryzacyjna Škoda AUTOLAB, dotrze m.in. do mieszkańców Warszawy, Gdańska oraz Krakowa.