NAVIEXPERT: OSTATNIE DNI PROMOCJI – SKORZYSTAJ!

M_DSC_5578

Przed nami ostatnie dni ferii i czas powrotów z urlopów. Aby ułatwić podróż kierowcom, NaviExpert – dostawca nawigacji mobilnej – oferuje jeszcze tylko przez tydzień, długie abonamenty nawigacyjne 20 procent taniej!

Ferie to nie tylko czas wzmożonych wyjazdów, ale także dodatkowych kontroli drogowych. Na trasach dojazdowych i wyjazdowych z górskich miejscowości kierowcy mogą napotkać kilka patroli oraz nawet kilkanaście fotoradarów, co w efekcie może niemało kosztować.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
NAVIEXPERT


Aby nie tylko dojechać do celu, ale także bezpiecznie i sprawnie wrócić z urlopu , warto zaopatrzyć się w nawigację z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB.

Promocja „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” obejmuje abonament 12 miesięczny NaviExpert Polska w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł). Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony www.naviexpert.pl. Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, których wymiana gwarantuje rabat przy kolejnym zakupie.

Promocja trwa do najbliższej niedzieli włącznie, a jej regulamin można znaleźć na ww. stronie.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu nawigacji.