NISSAN: MAD MOBIL – NOWY SALON W GLIWICACH

MAD MOBIL – nowy salon Nissana otwarty został w Gliwicach. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Nissan Polska oraz 150 zaproszonych gości.

Jest to już drugi salon Nissana firmy MAD MOBIL na Górnym Śląsku.

– Uruchomienie salonu jest w pełni zgodne z naszą strategią rozwoju sieci dealerów Nissana w Polsce. Chcemy rozwijać się w Polsce w oparciu o aktualną sieć dealerów i z takimi partnerami, którzy mają konkretną wizję rozwoju biznesu i gwarantują wykorzystanie potencjału lokalnego rynku zapewniając jednocześnie wysoką jakość usług – zaznaczył Dyrektor Generalny Nissan Sales CEE, Philippe Saillard.

Firma MAD MOBIL jest firmą w pełni rodzinną zarządzaną przez Dariusza Oszka, Adriana Oszka i Marcina Gawałka. Są obecni w biznesie motoryzacyjnym od roku 1993, a od 2003 roku są członkami autoryzowanej sieci Nissana. Rodzinny charakter firmy podkreślił także ponownie Philippe SaillardD, wyrażając pewność, że nowi klienci Nissana z Gliwic i okolic będą zawsze traktowani przez firmę MAD MOBIL w Salonie i serwisie jak członkowie rodziny.

Atrakcją ceremonii otwarcia był w pełni elektryczny, zero-emisyjny Nissan LEAF, specjalnie sprowadzony na tę okazję z Niemiec, a dealer zorganizował wyjątkowy konkurs w ramach obecnie trwających rozgrywek GT ACADEMY we współpracy z SONY Play Station. Zwycięzcy najlepszych czasów przejazdu zostali nagrodzeni weekendem z Qashqai, Juke oraz Micrą z pełnym bakiem paliwa.

Nowy Salon Nissana MAD MOBIL mieści się w Gliwicach, na ul. Daszyńskiego 277. Powierzchnia sali sprzedażowej to 408 m2, hala serwisu to 550 m2, a magazynów ok. 200 m2. W Salonie pracuje 8 osób.