OFFROAD SHOW POLAND: ŚWIAT AUT 4X4 (GALERIA)

Of 0_4038

Targi Pojazdów 4×4 Offroad Show Poland to wydarzenie, które w ubiegłym roku odniosło wielki sukces, ciesząc się zaskakująco dużym zainteresowaniem.

Stąd też nic dziwnego, że w tym roku pasjonaci jazdy po bezdrożach i rzesza użytkowników pojazdów 4×4 gromadnie uczestniczyła w II edycji targów zorganizowanych w Centrum Targowo– Kongresowym MT Polska w Warszawie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
OFFROAD SHOW POLAND: TERENOWE GWIAZDY MERCEDESA


Tegoroczny Offroad Show Poland dał możliwość przyjrzenia się z bliska najciekawszym modelom aut 4×4, ale również quadom i motocyklom crossowym. Wielką pożywką dla oczu miłośników pojazdów terenowych stanowiły słynne oldtimery. Miłośnicy offroad-u mogli zapoznać się z szeroką gamą asortymentu, oferowanego przez dystrybutorów i sklepy specjalistyczne, doradzić się w kwestiach technicznych, poznając najlepsze rozwiązania. Poza producentami części i akcesoriów, stoiska przepełnione były ofertami szkoleniowymi, organizowanymi wyprawami, które zachęcały do wzięcia udziału w nadchodzącym sezonie.

Pomysłów nie zabrakło na dopieszczenie nawet tych najmłodszych fanów, którzy mogli sprawdzić swoje możliwości zdalnie sterowanymi modelami, czy też zasiadając w symulatorze i zmierzając się z grami o tematyce off-road. Każdy z odwiedzających mógł skorzystać z symulatora dachowania zorganizowanego przez Akademię Jazdy jak i zapoznać się z zastosowaniem układów wyciągowych w ratownictwie jaskiniowym organizowanym przez GOPR.

Podczas dwóch dni pasjonaci jazdy offroad mogli zasmakować terenowej przygody, impreza przyciągnęła fanów z najdalszych zakątków Polski, a organizatorzy mogą cieszyć się kolejną wielką frekwencją i coraz większą popularnością.

Z pewnością liczne stoiska wystawców pomogły w przygotowaniu się na przyszły sezon i dokonaniu pierwszych zakupów! To była bardzo udana impreza!

Tekst i zdjęcia: PAULINA JUR


Zobacz także:
OFFROAD SHOW POLAND 2012: MITSUBISHI – GALERIA (2)
4×4 OFFROAD SHOW POLAND 2012: GALERIA
MITSUBISHI: HITY NA 4X4 OFFROAD SHOW POLAND 2012
MERCEDES: TERENOWA SIŁA NA OFFROAD SHOW 2012