OFFROAD SHOW POLAND: TERENOWE GWIAZDY MERCEDESA

M 1_Professional

Klasa G, specjalny model GLK przygotowany dla GOPR, wyjątkowy Sprinter 6×6, potężny Arocs oraz Mercedes Klasy M. To tylko część atrakcji, jaka czeka na przybyłych na OffRoad Show Poland 2013, która odbędzie się w najbliższy weekend 16-17 listopada w Warszawie.

Targi OffRoad Show Poland 2013 to wyjątkowa okazja do tego, by poznać świat napędu 4×4. Zarówno profesjonaliści, jak i kompletni laicy, będą mogli przyjść i przeżyć terenową przygodę. Wśród wielu wystawców ze świata rajdów Off-Road, pojawi się także Mercedes-Benz.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Marka zaprezentuje samochody rzadko spotykane na polskich drogach i bezdrożach. Specjalnym gościem tegorocznych gwiazd Mercedesa będzie Sprinter 6×6 – model do zadań specjalnych prezentowany po raz pierwszy w Polsce. Poza nim spotkamy dwie „gelendy”. Pierwsza z nich to model drogowy – G 500, druga zaś to wersja przygotowana do wykonywania najtrudniejszych zadań – G 300 Professional. Tegoroczne targi będą również okazją do przyjrzenia się terenówce znakomicie łączącej wygodę z możliwościami jazdy terenowej – Mercedesowi ML 350.

Arocs

Dodatkową atrakcją będzie zaprezentowanie specjalnie przygotowanego dla GOPR modelu GLK. Auto o czerwonym kolorze i specjalnych właściwościach terenowych, będzie czekać na zwiedzających na stoisku Mercedes-Benz. W związku z partnerstwem pomiędzy marką a GOPR przygotowano dla zwiedzających wiele atrakcji, wśród nich: stanowisko z zakresu przeprowadzania pierwszej pomocy oraz pokaz umiejętności ratunkowych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Należy pamiętać, że terenowe Mercedesy to także ciężkie samochody użytkowe. Dlatego podczas targów po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie potężny Arocs – pierwszy samochód ciężarowy dedykowany branży budowlanej z silnikiem spełniającym normę emisji spalin Euro VI. Pokazana zostanie trójosiowa wersja z napędem na wszystkie koła – przystosowana do transportowanie dużych ilości materiałów budowlanych nawet w najcięższych warunkach. Zaprezentowany zostanie model bez zabudowy tak, aby odwiedzający podziwiać mogli jego rozbudowany układ napędowy.

Targi OffRoad Show Poland 2013 odbywają się w najbliższy weekend tj. 16-17 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska Warszawa, ul. Marsa 56C. Hale otwarte są w godzinach od 10 do 18 w sobotę i od 10 do 17 w niedzielę.

M 3_Sprinter


Zobacz także:
OFFROAD SHOW POLAND: MITSUBISHI – GALERIA (2)
4×4 OFFROAD SHOW POLAND: GALERIA
MITSUBISHI: HITY NA 4X4 OFFROAD SHOW POLAND 2012
MERCEDES: TERENOWA SIŁA NA OFFROAD SHOW