OPEL GM MOTORS POLAND: WOJCIECH OSOŚ DYREKTOREM PR

O 1_64243

Wojciech Osoś obejmie od lutego stanowisko dyrektora PR w firmie General Motors Poland. Odpowiada za wszystkie działania public relations w Polsce dotyczące firmy General Motors Poland oraz marki Opel.

Wojciech Osoś od roku 1998 związany jest z markami General Motors. Rozpoczynał od pracy w gliwickim zakładzie General Motors, jako asystent ds. public relations w międzynarodowym zespole przygotowującym uroczystości rozpoczęcia produkcji oraz oficjalnego otwarcia fabryki.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Oso_6803Zaraz po tym objął funkcję kierownika PR zakładu, odpowiadającego za komunikację zewnętrzną oraz przygotowanie i nadzorowanie publikacji wewnętrznych.

Od lutego 2002 do listopada 2009 pełnił funkcję kierownika public relations General Motors Poland w Warszawie, gdzie kontynuował działania PR związane z zakładem produkcyjnym oraz zajmował się komunikacją marki Opel. W kolejnych latach odpowiadał także za komunikację marki Chevrolet oraz marki SAAB, która należała wtedy do koncernu General Motors.

W listopadzie 2009 roku objął stanowisko dyrektora public relations w firmie Chevrolet Poland, gdzie był odpowiedzialny za wszystkie działania komunikacyjne marki Chevrolet w Polsce.

Od 2012 roku do stycznia 2014 roku, jako dyrektor public relations Regionu Europy Północnej marki Chevrolet, kierował działaniami komunikacyjnymi na rynku polskim, szwedzkim i fińskim.