PAKIET RATUNKOWY DLA KIEROWCÓW W POTRZEBIE

Aviva_Night Driver

Karnawał w pełni, a możliwości zabawy w stolicy jest co niemiara. Bale i szalone zabawy w klubach do białego rana, piwo z kolegami po pracy, wspólne gotowanie, gra w planszówki.

Każdy powód jest dobry, by radośnie spędzić wieczór poza domem. Ale jak się dobrze bawić, gdy przed klubem stoi zaparkowany samochód? Wyjść z imprezy wcześniej?


Zobacz także:

BEZPIECZEŃSTWO

ROZMAITOŚCI


 

Ustalić z przyjaciółmi, kto tym razem się poświęca? Zostawić auto na noc i wracać taksówką albo autobusem? W Warszawie już w karnawale nowi posiadacze polis OC/AC w Avivie nie muszą mieć takich dylematów!

Aviva zaproponowała unikalną usługę Night Driver wszystkim klientom na terenie Warszawy, którzy zakupią pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC.

Usługa dostępna jest od 12 stycznia zupełnie za darmo i można z niej skorzystać jeden raz w roku w dowolnym, najbardziej imprezowym momencie. Nieważne, czy trasa jest z Centrum na Ursynów, czy z Pragi na Wilanów – wystarczy, że klient zamówi usługę korzystając z aplikacji mobilnej lub standardowo przez telefon. Na ustaloną godzinę pojawi się Night Driver, odwiezie do domu klienta i odstawi do garażu jego samochód.

Dla osób, które z założenia nie wybierają się na imprezy samochodem dostępna jest opcja, w której otrzymują 2 vouchery (każdy o wartości 70 zł). Mogą wykorzystać na wygodne i bezpieczne dotarcie na imprezę i z powrotem.

Rozwiązanie Avivy daje poczucie niesamowitego komfortu niezależnie od sytuacji – w końcu nie trzeba się martwić o samochód i powrót do domu, gdy zabawa trwa w najlepsze. Poranna pobudka ze świadomością, że my i samochód trafiliśmy bezpiecznie do domu, jest bezcennna.

Night Driver to przykład innowacyjnych rozwiązań w ubezpieczeniach komunikacyjnych, które wprowadza Aviva. To nowy standard, wywodzący się z uważnej obserwacji rynku, dostrzegania prawdziwych potrzeb klientów, którzy ze swoich polis chcieliby korzystać również w codziennych, ale pozytywnych okolicznościach. Night Driver jako usługa oferowana w ramach pakietu OC/AC zwiększa bezpieczeństwo i komfort posiadacza polisy, również podczas wieczornego wyjścia z przyjaciółmi.