PEUGEOT: ZŁOTA KIEROWNICA DLA MODELU 2008

Obecny na polskim rynku zaledwie od 3 miesięcy miejski crossover Peugeot 2008 został wyróżniony w plebiscycie internautów i czytelników Auto Świat Złotą kierownicą 2013 w kategorii „SUV i nie tylko terenowe”.

W czasie uroczystej gali w warszawskim Centrum Expo XXI statuetkę z rąk redaktora naczelnego Auto Świat, Stanisława Sewastianowicza odebrała Sophie Passard, Dyrektor Marki Peugeot w Polsce.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W najliczniej reprezentowanej i dynamicznej z punktu widzenia oferty rynkowej kategorii SUV/ Crossover zwycięzcą okazał się model Peugeot 2008.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że wprowadzony na rynek polski we wrześniu bieżącego roku – Peugeot 2008 tak szybko zdobył uznanie i serca czytelników i internautów. Jest to tym bardziej cenne , iż model 2008 otrzymał nagrodę w kategorii SUV/ Crossover o ogromnej dynamice rozwoju, obfitującej w nowości. Oznacza to, że w nowym dla marki segmencie, Peugeot posiada know-how, aby proponować produkty, które wyróżniają się nowatorską koncepcją i nową ergonomią wnętrza – powiedziała odbierając statuetkę Sophie Passard, Dyrektor Generalna Peugeot Polska.

Sophie Passard podkreśliła, iż motto marki – Motion & Emotion – to mobilność związana z dreszczem emocji wynikającym z przyjemności prowadzenia, której Peugeot pragnie dostarczać swoim klientom. Także w innych modelach.

Przypomnijmy, iż Peugeot 2008 to pierwszy miejski crossover, który zapewnia tak wiele radości z jazdy, dzięki:
– koncepcji wnętrza i-Cockpit, na który składa się mała sportowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i 7 calowy ekran dotykowy;
– dynamicznym silnikom w połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz precyzją prowadzenia;
– swobodzie podróżowania w trudniejszym terenie dzięki większemu prześwitowi, panelom ochronnym podwozia oraz systemowi Grip Control.

Fot.: Auto Świat