POZNAŃ MARATON: WYGRAJ VOLVO V40 CROSS COUNTRY

V 1_45539_1_5

Kolejny raz samochód Volvo jest nagrodą główną w październikowym maratonie, który rozpocznie się w stolicy Wielkopolski. Szansę na wygranie modelu V40 Cross Country ma każdy, kto ukończy Poznań Maraton.

Wcześniej informowaliśmy, że z kolei jednym ze sponsorów Maratonu Warszawskiego jest Renault. Zwycięzca zawodów w stolicy otrzyma model Captur w wersji Intens dCi 90. Volvo przyjęło zasadę losowania.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


13-sty dzień października będzie dla jednego z biegaczy wyjątkowo szczęśliwą datą. Na starcie Poznań Maraton będzie można zobaczyć zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Szansę na wygraną mają ci, którzy miną linię mety.

– Volvo od lat wspiera rozmaite gałęzie sportu, w tym żeglarstwo i biegi długodystansowe. O ile żeglowanie kojarzy się z okresem letnim, o tyle jesień zawsze obfituje w maratony. Nasze zaangażowanie w tę imprezę jest zgodne z filozofią naszej marki. Jesteśmy stworzeni dla ludzi aktywnych, konsekwentnie zmierzających do obranego celu – mówi Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika, czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego, czy system automatycznego hamowania City Safety.

Samochód ufundowała Firma Karlik, autoryzowany dealer marki Volvo w Poznaniu, przy wsparciu Volvo Auto Polska.

V 2_45537_1_5