POZNAŃ MOTOR SHOW 2016: SUZUKI BALENO – NOWY HATCHBACK

Suzuki Bal-1

Podczas poznańskich targów motoryzacyjnych Motor Show na stoisku Suzuki odbywa się polska premiera najnowszego hatchbacka o nazwie Baleno, który dołączy do oferty już wiosną.

Nowy model łączy elegancki, wyrafinowany i dojrzały wygląd z przestronnością wnętrza i przyjemnością z jazdy. Japoński producent przedstawi także swoje najnowsze motocykle i silniki zaburtowe.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016


 

Dzięki zbudowanej na nowej płycie podłogowej kompaktowej bryle nadwozia, przestronnemu wnętrzu oraz wydajnym paliwowo napędom, Baleno jest stylowe i funkcjonalne, zachowując niskie zużycie paliwa.

W nowym modelu zastosowano trzy całkowicie nowe rozwiązania technologiczne, których celem jest ulepszenie właściwości jezdnych oraz obniżenie zużycia paliwa. Są to: płyta podłogowa nowej generacji, nowy, turbodoładowany silnik Boosterjet z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz układ SHVS typu mild hybrid.

Suzuki SV650-1

Po raz pierwszy w Polsce Suzuki prezentuje także nowe modele motocykli na sezon 2016. Wśród nich znajdzie się SV650. To motocykl pełen możliwości, z emocjonalną osobowością, który staje się gwarancją, że codzienne przejazdy i weekendowe wycieczki po krętych drogach zmienią się w niezapomniane przejażdżki. Niska masa SV650 i niezwykle szczupły profil powodują, że motocykl zdobywa zaufanie kierowcy.

Sportową gwiazdą stoiska Suzuki jest koncepcyjny model szóstej generacji GSX-R1000. Jest to najmocniejszy, najdynamiczniej przyspieszający i najlepiej jeżdżący GSX-R, jaki kiedykolwiek udało się skonstruować.

Odwiedzający salon motoryzacyjny Motor Show w Poznaniu mają też możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów Suzuki, a także po raz pierwszy zobaczyć najnowsze silniki DF4A, 5A. Są one zupełnie nową konstrukcją zastępującą powszechnie cenione 4- i 5-konne przenośne czterosuwowe silniki zaburtowe przeznaczone do małych łodzi rekreacyjnych lub służące jako silniki pomocnicze do jachtów żaglowych.