POZNAŃ MOTOR SHOW: DACIA ZAPREZENTUJE NOWEGO DUSTERA

Nowa Dacia Duster zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce podczas Poznań Motor Show.

W dniach 4-7 kwietnia, Dacia zaprasza na swoje stoisko do Pawilonu nr 5.


Zobacz relacje:

BANGKOK 2024: ISUZU PRZEDSTAWIA PIERWSZY ELEKTRYCZNY PICK-UP D-MAX BEV
 

AUTOSALONY


 

Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 4-7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wydarzenie jest okazją dla marki Dacia do zaprezentowania publiczności nowej Dacii Duster. Samochód, którego ceny zostały właśnie ogłoszone (od 79 900 zł), pojawi się w salonach marki w czerwcu br.

Nowy Duster kontynuuje historię modelu, który stał się najwyższym rynkowym standardem w swojej klasie oraz prawdziwą ikoną marki Dacia, oraz jej wartości: solidny i outdoorowy, oferuje to, co naprawdę niezbędne, jest cool i eco-smart, czyli przyjazny dla środowiska. W tym roku pojawia się nowa odsłona tego znanego modelu, którą po raz pierwszy będzie można obejrzeć w Poznaniu.

Dacia jest również jedynym producentem oferującym dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG), dostępne pod nazwą ECO-G we wszystkich modelach marki. Nowy Duster jest również oferowany z tą montowaną fabrycznie, sprawdzoną technologią, która stanowi gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.

Do Pawilonu nr 5 na Poznań Motor Show zaprasza Dacia i jej autoryzowany partner Karlik Sp. z.o.o

Poza Nową Dacią Duster będzie można zobaczyć modele: Sandero, Sandero Stepway i Jogger.