RAJD BARBÓRKA 2013: RODZINNA KAROWA (DZIECI BEZ BILETU)

Bar_image001

W odpowiedzi na pytania kierowane w stronę organizatora Rajdu Barbórka – Automobilklubu Polski, wprowadzone zostały nowe zasady dotyczące biletowania wieczornego Kryterium Asów na Karowej.

Kibice, którzy zdecydują się na kupno biletów na jedną z trybun siedzących (Trybuna Żółta i Trybuna VIP), będą mieli możliwość wprowadzenia dziecka na teren imprezy. Opiekun zobowiązany będzie do trzymania dziecka na kolanach, bezpłatne wejście nie oznacza dodatkowego miejsca siedzącego na trybunie.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Posiadacz ważnego biletu na trybuny siedzące może zatem wprowadzić jedno dziecko.

Wspólnie z opiekunem na teren imprezy na Karowej będą mogły wejść dzieci w wieku do 7 lat. Podczas kontroli biletowej służby ochrony będą miały prawo do kontroli wieku dziecka, przypominamy zatem o konieczności posiadania dokumentu wskazującego na wiek towarzyszącego dziecka (paszport, książeczka zdrowia, odpis aktu urodzenia).

Na pozostałych odcinkach specjalnych 51. Rajdu Barbórka granica wieku, poniżej którego dzieci mogą kibicować bezpłatnie, w towarzystwie dorosłego opiekuna, wynosi 12 lat. W tym przypadku wiek dziecka także może być przedmiotem weryfikacji.

Przypominamy także, że piątkowy, wieczorny odcinek kwalifikacyjny, który odbędzie się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie nie podlega biletowaniu, a wstęp jest całkowicie bezpłatny.