RAJD LIEPAJA 2014: KAJETANOWICZ POJEDZIE W ESTONII

kajetan_1_Es

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran na przełomie stycznia i lutego staną do rywalizacji w kolejnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy. Tym razem wystartują w Rajdzie Liepaja.

Zawody rozgrywane będą w malowniczych zakątkach Łotwy – trasa wiedzie pomiędzy wybrzeżem Bałtyku a Kuldygą, nazywaną łotewską Wenecją. Będzie to drugi w tym sezonie start Mistrzów Polski w europejskich zmaganiach.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD LIEPAJA 2014


Kajto i Baran będą rywalizować na 12 całkowicie dla nich nowych odcinkach specjalnych o łącznej długości ponad 240 kilometrów. Zawodnicy Lotos Rally Team i Automobilklubu Polski używając opon wyposażonych w długie kolce będą mieli okazję cieszyć oczy kibiców niezwykle widowiskową jazdą i stoczyć zaciętą walkę o jak najlepszy wynik na szalenie szybkich i zaśnieżonych OS-ach.

Kajetan Kajetanowicz: Rajd na Łotwie to dla nas całkiem nowe otoczenie i nieznane trasy, a przede wszystkim kolejne wyzwanie. Ta lekka niepewność, a zarazem ciekawość sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej zmobilizowani, a nasze nastawienie jest bojowe, tak jak przed każdym rajdem. Z niecierpliwością czekamy na to co przygotowali dla nas organizatorzy łotewskiej rundy Mistrzostw Europy. Już za nami rajd w Austrii i cieszą pierwsze kilometry w tym roku pokonane dobrym tempem. Plan na przyszłość nieustająco jest jeden – zawsze dać z siebie wszystko i walczyć o każdy centymetr drogi.

kajetanowicz 2_Es