RAJD POLSKI 2013: DUŻO ATRAKCJI DLA KIBICÓW

RP 1a-0050

Trwa sprzedaż biletów na Lotos 70. Rajd Polski. Oferta dla kibiców zawiera szereg usług i opcji. Na torze w Mikołajkach, gdzie zostanie przeprowadzony Super Odcinek Specjalny, organizatorzy udostępnią kibicom rozbudowane trybuny z ok. 8 000 miejsc siedzących.

Będzie też dostępna Strefa Hospitality oraz serce rajdu – Rally Fan Park Lotos70. Rajdu Polski. Kibice mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Ze sceny będzie można usłyszeć relacje z rajdu na żywo, aktualne wyniki i komentarze ekspertów.


Zobacz także:
RAJDY


Podczas Lotos 70. Rajdu Polskiego fani będą mogli wirtualnie rywalizować ze sobą w grach komputerowych oraz wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. Tworzona jest nowa kolekcja gadżetów, które właściciele biletów otrzymają dwa tygodnie przed rajdem lub będą mogli je odbierać Puntach Informacji Kibica w Mikołajkach. Zależnie od kupionego biletu: rally pass, karta parkingowa, gadżety rajdowe oraz informator rajdu na życzenie kibiców zostaną dostarczone kurierem. Dla dzieci do 12 roku życia wstęp na rajd będzie bezpłatny. Dzieci do 3 lat będą mogły przebywać w punktach widokowych oraz na Torze Mikołajki z opiekunem, natomiast dzieci powyżej 3 roku życia muszą posiadać bilet uprawniający do zajęcia miejsca na trybunie.

Organizatorzy przygotowali bogatą i różnorodną ofertę dla kibiców. Posiadacze pakietów VIP skorzystają z transferu busem lub łodzią do punktów widokowych przy odcinkach specjalnych. Dostępne będzie również bogate zaplecze gastronomiczne.

– Tegoroczny rajd pozytywnie zaskoczy swoich fanów. Wprowadzamy nowe standardy organizacyjne oparte na naszych międzynarodowych doświadczeniach. Zależy nam, żeby kibice się świetnie bawili i mieli poczucie, że bilet to nie tylko tzw. wejściówka, ale gwarancja uczestnictwa w wielkim, atrakcyjnym wydarzeniu o światowym formacie – mówi Nikolaus von Doetinchem, dyrektor zarządzający UFA Sports Polska.

Wyróżnieniem dla LOTOS 70. Rajdu Polski jest fakt, że Ambasadorem tegorocznej edycji rajdu został Sobiesław Zasada, znakomity sportowiec, zwycięzca 148 rajdów samochodowych. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby kibiców. Do dużego zainteresowania imprezą przyczyni się obecność Lptps 70. Rajdu Polski w kalendarzu Mistrzostw Europy FIA oraz start tak znakomitych kierowców jak Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz czy Michał Kościuszko.

Rajd Polski jest drugim po Monte Carlo najstarszym rajdem samochodowym na świecie. Od tego roku za działania marketingowe Rajdu Polski odpowiada UFA Sports. O kolejnych atrakcjach szykowanych dla kibiców Lotos 70. Rajdu Polski organizatorzy będą informować na bieżąco.