RAJDOWY MISTRZ WŁĄCZYŁ SIĘ DO WALKI Z PANDEMIĄ COVID-19

Trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych, Kajetan Kajetanowicz, wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz lokalną społecznością tej miejscowości pomagają najbardziej potrzebującym w trakcie pandemii koronawirusa.

W Polsce walka z rozprzestrzeniającym się wirusem trwa i zapewne jeszcze długo potrwa.


Zobacz także:

RAJDY

ROZMAITOŚCI


 

Do akcji wsparcia w tym trudnym dla wszystkich czasie włączył się w swoim rodzinnym mieście też Kajetan Kajetanowicz. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu uszyły maseczki ochronne, które zostaną przekazane potrzebującym. Ustrońscy taksówkarze rozwożą natomiast jedzenie oraz inne niezbędne rzeczy osobom starszym oraz objętym kwarantanną.

– Wiele osób w Polsce, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, przebywa na kwarantannie. Są wśród nich również osoby starsze, które niekoniecznie dobrze radzą sobie z zaistniałą sytuacją. Chcemy im pomóc – wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz przy wsparciu fantastycznej lokalnej społeczności mojego rodzinnego miasta. To ważne, by mimo zachowywania dystansu i innych środków bezpieczeństwa, które musimy w takiej sytuacji podejmować, nie zapomnieć o pomocy innym. Właśnie teraz szczególnie trzeba się zjednoczyć i wspierać nawzajem. Tylko razem, wspólnymi siłami, możemy wygrać z wirusem. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą wspólną akcję i zachęcam do dalszej pomocy, bo potrzebujących ciągle nie brakuje – mówi Kajetanowicz, kierowca Automobilklubu Polski i Lotos Rally Team.

Podziękowania za włączenie się do inicjatywy Kajetana Kajetanowicza należą się Urzędowi Miasta Ustroń, a przede wszystkim lokalnej społeczności, w tym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu oraz taksówkarzom. #ZostańWDomu.