RENAULT: POZYTYWNE OCENY BUDOWLANYCH SERII C i K

gama K

Nowe pojazdy budowlane Renault Trucks serii C i K Construction wzmacniają swoją pozycję w Europie. Charakteryzuje je wytrzymałość, duża ładowność, niskie zużycie paliwa oraz komfort jazdy.

Od rynkowej premiery serii minęło zaledwie półtora roku. Opinie ich dotychczasowych nabywców są niezwykle pozytywne.


Zobacz także:

UŻYTKOWE


– Jeżeli obiecujemy naszym klientom ładowność 20 ton, musimy dotrzymać słowa. Analizując ofertę pojazdów spełniających normę emisji spalin Euro 6, a zwłaszcza parametry podwozi, zwróciliśmy uwagę na wyjątkowo niską masę własną Renault Trucks C. Zakupiony C 8×4 jest pierwszym pojazdem tej marki we flocie firmy. Ocena jest więcej niż pozytywna: zużycie paliwa jest dobre. Pozytywnie wyrażają się też kierowcy: zwłaszcza o komforcie jazdy i dużej kabinie. Ogólnie, wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszego pierwszego Renault – wyjaśnia Mac McMurdo, dyrektor generalny brytyjskiej firmy G. Webb Haulage Ltd, specjalizującej w usuwaniu i transporcie odpadów.

O znacznej poprawie ekonomiki paliwowej po zakupie czterech Renault Trucks C 320 6×2 mówi również Martin Moran, dyrektor MP Moran – firmy specjalizującej się w dostawie materiałów budowlanych i instalacyjnych.

– Zaczęliśmy porównywać dane o zużyciu paliwa i wygląda na to, że już teraz jesteśmy o ponad 10 proc. na plusie. Nasi kierowcy zdecydowanie polubili swoje nowe pojazdy, ceniąc sobie wygodne kabiny serii C. Pojazdy Renault Trucks użytkujemy od 2010 r. i zawsze byliśmy pod wrażeniem ich wydajności i niezawodności, więc zdecydowaliśmy się na tę markę również w przypadku modeli Euro 6 – wyjaśnia Martin Moran.