RENAULT: KATARZYNA GLINKA W SZKOLE JAZDY

laja_131114

Wyprowadzenie samochodu z poślizgu nadsterownego to jedno z ćwiczeń, jakie wykonywała Katarzyna Glinka w ramach zajęć z doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault.

Aktorka, ambasadorka marki Renault, wzięła udział w indywidualnym szkoleniu VIP. W ramach zajęć w Szkole Jazdy Renault aktorka ćwiczyła m.in. szybką pracę rąk na kierownicy, jazdę po kręgu poślizgowym, omijanie przeszkody, jazdę na trolejach czy wyprowadzanie samochodu z poślizgu.


Zobacz także:
BEZPIECZEŃSTWO – SZKOŁA JAZDY RENAULT


– Często prowadzę samochód i kwestia bezpieczeństwa jazdy jest dla mnie bardzo istotna. To szkolenie pozwoliło mi wyeliminować wiele błędów i przećwiczyć w bezpiecznych warunkach trudne sytuacje, które mogą wystąpić na drodze. Takie szkolenie z jednej strony pozwala poczuć się pewniej za kierownicą, a z drugiej uczy rozsądku – mówi Katarzyna Glinka.

– Pani Katarzyna wykazała się wysokimi, ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Pracowaliśmy głównie nad techniką jazdy po śliskiej nawierzchni – podsumowuje trener Szkoły Jazdy Renault.

Szkolenie VIP jest stałym elementem oferty Renault. Nauka odbywa się w trybie indywidualnym, a trener jest do wyłącznej dyspozycji kursanta. Szkolenia tego rodzaju są bardzo intensywne, a trener elastycznie dopasowuje poziom trudności ćwiczeń do umiejętności i preferencji uczestnika. Zajęcia te kształtują prawidłowe nawyki i zmniejszają ryzyko udziału w wypadku.

laja_131114