RENAULT: LIMITOWANA EDYCJA LAGUNA NERVASPORT

Renault Laguna wzbogaca swoją ofertę o serię limitowaną Nervasport wyposażoną w silnik 2.0 dCi 150 ESM. Laguna Nervasport jest dostępna w Polsce w cenie od 91 630 złotych.

W latach trzydziestych ubiegłego wieku Renault Nervasport było synonimem luksusu oraz znakomitych osiągów. SL Laguna Nervasport, dostępna również w wersji Grandtour, nawiązuje do tych cech. Zbudowana na bazie SL Tech Run, Laguna Nervasport to sportowy duch w eleganckiej oprawie.

Dynamiczny wygląd auta podkreślają: dach samochodu i obudowy lusterek bocznych w kolorze Czarna Perła oraz 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich w wersji Black Sari. We wnętrzu sportowego charakteru nadają: trójramienna kierownica typu GT, aluminiowe ażurowe pedały oraz aluminiowa gałka dźwigni zmiany biegów.

W Polsce auto jest dostępne z silnikiem 2.0 dCi 150 ESM. W standardzie SL Laguna Nervasport wyposażona jest w regulator – ogranicznik prędkości, kartę Renault Hands Free, podgrzewane lusterka składane elektrycznie oraz lusterko fotochromatyczne. W opcji auto oferuje między innymi: system 4Control, reflektory bi-ksenonowe, czujniki parkowania z tyłu i z przodu oraz funkcję reflektorów kierunkowych. Samochód może być także wyposażony w system audio Bose.

Na rynek polski przeznaczono 175 sztuk Laguny w serii limitowanej Nervasport. Auto już znajduje się w sprzedaży i będzie dostępne w ofercie do końca roku.