RENAULT TRUCKS: WIELKA PRZEPROWADZKA TRWA (OFERTA)

rtry_prze1

Mijają już 3 lata jak ostatnie Renault Magnum opuściło bramy fabryki w Bourg- en- Bresse, a legenda tego kultowego pojazdu nie słabnie.

Model ma w dalszym ciągu duże grono swoich zwolenników, którzy „z ciężkim sercem” rozważają przeprowadzkę do innego pojazdu. To właśnie z myślą o nich Renault Trucks w Polsce przygotowało najnowszą limitowaną ofertę pojazdów z silnikiem 13 litrowym.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Wielka przeprowadzka z Renault Magnum do Gamy T trwa w najlepsze! Nowa oferta Renault Trucks skierowana jest do tych, którzy cenią 13 litrowe silniki za ich elastyczność, niskie spalanie oraz moc. Stąd też podstawowy model w specjalnej ofercie to T440 z kabiną Sleeper Cab. Pojazd ten, to doskonale wyważony balans pomiędzy masą własną, komfortem a niskim spalaniem. Dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów w ofercie „Wielka przeprowadzka” oferowany też jest T480 z kabiną High Sleeper Cab. Płaska podłoga, obszerne schowki, czy wysokość wnętrza, to wszystko przypomina legendę europejskich dróg Renault Magnum.

rtr_prze2

Przypomina, niemniej jednak to zupełnie inny, nowy model ciężarówki. Renault Trucks T jako pierwszy ciągnik siodłowy na rynku oferuje kabinę o przekroju trapezu. Z przodu 2,3 m szerokości dla mniejszego oporu powietrza, z tyłu 2,5 metra dla większego komfortu kierowcy. Także szyba czołowa, w odróżnieniu do Magnum, jest odchylona od pionu o 12o, co podnosi doskonałość aerodynamiczną pojazdu, a przez to obniża spalanie.

Przygotowana w ramach „Wielkiej przeprowadzki” oferta to nie jedynie doskonała ciężarówka, ale także towarzyszący jej pakiet wyposażenia i usług dodatkowych.

Po pierwsze mówimy o wyposażeniu pojazdu, które ma z jednej strony obniżyć koszty eksplantacji (Optiroll, tempomat elastyczny, pakiet deflektorów), a z drugiej zadbać o komfort kierowcy (radio z bluetooth i MP3, skórzana kierownica czy komfortowy fotel).

Po drugie oferta kontraktów Start& Drive Reference lub Excellence w preferencyjnych cenach. No i po trzecie, pięćdziesiąt pojazdów z oferty objętych jest, bez żadnych dodatkowych opłat, gwarancją Secure Standard na układ napędowy, rozszerzoną na 3-ci rok eksploatacji pojazdu.