RUSZYŁ KRAJOWY SHELL V-POWER NITRO+ ROADSHOW

Shell 1 V-Power (3)

Shell Polska rozpoczął miesięczny cykl imprez pod nazwą Shell V-Power Nitro+ Roadshow w największych miastach Polski. Przez cały czerwiec, mieszkańcy Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i Krakowa będą mieli okazję zobaczyć model bolidu będący dokładną repliką Ferrari 150° Italia, zbudowany w całości z klocków LEGO.

Pierwsza z imprez odbyła się 1 czerwca w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Na najmłodszych czekała nie lada niespodzianka: pojazd składający się z ponad 200 000 klocków LEGO.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
IMPREZY I NOWE PALIWA SHELL


Pełnowymiarowa replika bolidu była dostępna dla wszystkich odwiedzających, którzy mogli osobiście zasiąść za kierownicą i poczuć się jak kierowca wyścigowy. Prawdziwi fani motoryzacji mieli możliwość wykonania pamiątkowego malunku na twarzy z elementami motoryzacyjnymi czy rajdowymi. Ale największym zainteresowaniem cieszył się pełen emocji konkurs ‘Wyzwanie Konstruktorów’, w którym na zwycięzców czekały zestawy LEGO przedstawiające najsłynniejsze modele samochodów Ferrari.

Uczestnicy podjęli wyzwanie ułożenia jednego z modeli na czas. Przy gorącym dopingu opiekunów, dzieci z wypiekami na twarzy budowały własne auta.

Spotkanie w Warszawie to pierwsze z cyklu Shell V-Power Nitro+ Roadshow.

Shell 2 V-Power (2)

Wszystkich fanów sportów motorowych wraz z pociechami zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych imprezach cyklu:

* 8-9 czerwca: Promenada nadmorska Gdańsk – Brzeźno, Al. gen. J. Hallera 280;
* 12-13 czerwca: Plac Wolności w Poznaniu;
* 15-16 czerwca: ZOO Wrocław;
* 19-20 czerwca: Parking Centrum Handlowego Silesia City Center, Katowice;
* 22-23 czerwca: Galeria Krakowska – Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Zainteresowanych zebraniem całej kolekcji limitowanych, kolekcjonerskich modeli samochodów Ferrari zapraszamy na stacje Shell. Po zatankowaniu minimum 20 litrów nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ lub Shell V-Power Nitro+ Diesel, klienci będą mieli możliwość zakupienia jednego z 6 modeli samochodów LEGO za 4,99 zł. Po zatankowani minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub Shell PowerGas (LPG) model samochodu LEGO można nabyć w cenie 9,99 zł.

Dodatkowym ułatwieniem będzie udział w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, którego uczestnicy mają możliwość wymiany 890 zgromadzonych wcześniej punktów na zestaw LEGO Minifigures. Zestaw ten można również zakupić za 9,99 zł po wydaniu 20 zł na zakupy w sklepie.

Shell V-Power Nitro+ Roadshow to ogólnopolska promocja związana z wprowadzeniem na stacje limitowanych, kolekcjonerskich modeli samochodów Ferrari do zbudowania z klocków LEGO. Akcja łącząca trzy globalne marki jest efektem wprowadzenia na rynek nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ oraz świętowania ponad 60 lat wspólnego, pełnego pasji działania firm Shell i Ferrari.