SEAT: PRZEDŁUŻONA GWARANCJA – TERAZ CZTERY LATA

Seat 1234a

Wraz z początkiem nowego roku marka SEAT wprowadziła przedłużoną ochronę gwarancyjną na wszystkie nowe samochody. Modele SEAT-a objęte są gwarancją aż przez 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu.

Marka jest pewna najwyżej jakości i nowoczesności produkowanych przez siebie pojazdów i teraz dodatkowo potwierdza to wydłużoną gwarancją.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nowa zasada obowiązuje od 7 stycznia. Dodatkowo dwa pierwsze lata są objęte gwarancją bez limitu kilometrów. Jeżeli w tym okresie pojawi się usterka spowodowana wadą fabryczną lub materiałową, dowolny punkt serwisowy marki przeprowadzi naprawę gwarancyjną niepodlegającą opłacie, wykorzystując wyłącznie oryginalne części.

Jedyne, co musi posiadać ze sobą kierowca, chcący skorzystać z naprawy, to Karta Gwarancyjna.

Przedłużona ochrona idzie w parze z wysoką jakością modeli SEAT-a. Marka trafia tym samym do grona najbardziej solidnych i godnych zaufania producentów. Dynamiczny styl, charakter i design to założenia, które przyświecają filozofii Enjoyneering.

4-letnia gwarancja obejmuje wszystkie oferowane na polskim rynku modele. Ich ceny w 2014 roku (podane przez producenta – do sprawdzenia u dealerów) to:
* Mii – od 33 200 zł;
* Ibiza – od 40 800 zł;
* Toledo – od 48 200 zł;
* Leon – od 53 100 zł;
* Altea – od 65 200 zł;
* Alhambra – od 100 800 zł.

– Cieszymy się, że udało nam się zaoferować Klientom SEAT-a przedłużoną gwarancję. Dzięki niej, nasze samochody będą dostarczać nie tylko radości z jazdy i codziennej funkcjonalności, ale także zapewnią komfortową i bezproblemową eksploatację. 4-letnia ochrona to duży wyróżnik dla marki, który stawia nas w czołówce polskiego rynku” – powiedział Tomasz Życki, dyrektor marki SEAT w Polsce.