SHELL: APLIKACJA MOTORIST POMAGA W PODRÓŻY

Shell Motorist App_Zdjęcie

Jeżeli jesteś kierowcą, który każdego dnia wiele godzin spędza w trasie, ta aplikacja będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem. Shell Motorist jest już dostępna dla użytkowników telefonów iPhone oraz pracujących na systemie Android.

Rozbudowana a jednocześnie przejrzysta aplikacja, pozwala na szybkie odnalezienie najbliższych stacji Shell w 30 krajach na świecie, a obecnie – także w Polsce. Dzięki niej możesz nie tylko zaplanować swoją podróż, ale również na bieżąco kontrolować stan techniczny auta.


Zobacz także:
GPS / AUDIO


Służy temu dodatkowa funkcja „Moje alerty serwisowe”, umożliwiająca pilnowanie ważnych dla posiadanego samochodu terminów, takich jak przeglądy okresowe czy ważność ubezpieczeń OC i AC. Oprócz tego aplikacja pozwala na sprawdzenie daty ostatniej wymiany oleju.

Z pomocą aplikacji Shell Motorist można dokładnie zaplanować trasę przejazdu, uwzględniającą nawet najdrobniejsze szczegóły, np. myjnię, restaurację czy też inne udogodnienia dostępne na stacjach Shell.

Shell Motorist to także cenne źródło informacji o najnowszych ofertach i promocjach, dostosowaną do osobistych potrzeb oraz wymagań, jakie koncern regularnie przygotowuje dla swoich stałych klientów.

– Mamy nadzieję, że aplikacja Shell Motorist sprawi, że bycie klientem Shell stanie się przyjemniejsze i bardziej opłacalne niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy za pośrednictwem aplikacji, kierowcy będą mieli dostęp do aktualnych informacji w 30 różnych krajach. Pomogą im one efektywniej zaplanować trasy podróży, zadbać o swoje pojazdy, odnaleźć większość obiektów Shell i zapoznać się z ich aktualnymi ofertami. Dodatkowe narzędzie Shell CLUBSMART pozwoli naszym klientom zarządzać osobistym kontem w podróży, dostarczając produkt w pełni dostosowany do ich potrzeb oraz wymagań – mówi Marek Gawroński, rzecznik prasowy Shell Polska.