SHELL: ZNIŻKI W RAMACH PROGRAMU KARTA DUŻEJ RODZINY

shell-kdr1

Shell dołączył do programu Karta Dużej Rodziny koordynowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Współpraca zaowocowała powstaniem oferty „Shell dla Dużych Rodzin”.

W jej ramach uczestnicy programu, odwiedzając stacje marki, otrzymają zniżki na paliwa oraz wybrane produkty spożywcze.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 8 gr/ litr paliwa podstawowego i 10 gr/ litr w przypadku paliw premium, np. Shell V-Power, a także 3 gr/ litr przy zakupie Shell AutoGas. Dodatkowo uczestnicy programu będą mogli kupić ze zniżką w wysokości 20 proc. wybrane produkty spożywcze, m.in.: hot-doga czy czekoladę.
Shell, stacja, stacje, Karta Dużej Rodziny, zniżki, oferta, Shell dla Dużych Rodzin, paliwa, Shell AutoGas, Shell V-Power, ulgi, aplikacja, mKDR, Rabaty, system, Shell Polska,
Karta Dużej Rodziny to system zniżek przysługujący rodzinom wielodzietnym 3+. Jej beneficjenci mają możliwość korzystania z ulg, zarówno w instytucjach publicznych, jak i prywatnych, m.in.: w muzeach, teatrach czy w sklepach spożywczych. Do programu może dołączyć każda rodzina z co najmniej trojgiem dzieci, niezależnie od dochodów. Od stycznia 2018 roku Karta Dużej Rodziny dostępna jest w formie tradycyjnej oraz mobilnej (aplikacja mKDR).

– Chcemy, aby stacje Shell były miejscem przyjaznym dla wszystkich klientów, również dla wielodzietnych rodzin, dla których podróżowanie jest szczególnym wyzwaniem. Rabaty paliwowe to nie jedyna rzecz, którą oferujemy posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Na ponad 370 stacjach Shell rodzice znajdą między innymi przewijaki, które sprawiają, że długie podróże z małymi dziećmi stają się zdecydowanie łatwiejsze – mówi Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.

Shell nieustannie dokłada starań, aby każdy podróżny mógł poczuć się na stacji jak mile widziany gość, dlatego na życzenie klienta pracownik zatankuje auto, umyje szyby, reflektory i lusterka, sprawdzi ciśnienie w oponach, a nawet doleje płynu do spryskiwaczy. W tym czasie rodziny odwiedzające stację mogą cieszyć się bogatą ofertą gastronomiczną Shell, napić się kawy, odpocząć i zrobić zakupy.

Oprócz zniżek związanych z ofertą „Shell dla Dużych Rodzin” w maju w punktach Shell pojawiła się również odświeżona oferta gastronomiczna. Nowością są udoskonalone receptury oraz rozszerzony koncept „Jesz co chcesz”, dzięki któremu klienci mają możliwość zakupu kanapek, sałatek czy burgerów skomponowanych z wybranych przez siebie składników. W ofercie pojawiły się również inne nowości, m.in.: słupki warzywne z hummusem czy kanapka trójkątna z łososiem.

Poza produktami z oferty standardowej na wybranych stacjach czekają również świeżo wyciskane soki z pomarańczy, tortille, kruche ciastka oraz kremowe i lekkie jogurty, jak również zupy oraz dania lunchowe.