SKODA AUTOLAB CZEKA NA WSZYSTKICH W MARKACH

Škoda Autolab to pierwsze w Polsce mobilne centrum bezpieczeństwa, które do 9 grudnia 2012 roku można odwiedzać przy CH M1 w podwarszawskich Markach. To nowoczesne, innowacyjne i pełne interaktywnych instalacji miejsce.

Škoda Autolab w Warszawie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz.

– Skoda to marka odpowiedzialna społecznie, od lat angażująca się w projekty, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa drogowego. Z odwiedzającymi Centrum zamierzamy podzielić się cenną wiedzą i doświadczeniem, które nabyliśmy przez lata badań nad uzyskaniem bezpieczeństwa na drogach. Po projektach, takich jak: Szkoła Auto Škoda, program e-learningowy „Ucz się z nami” oraz Przewodniki dla zmotoryzowanych – przyszła kolej na jedyne w Polsce Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa. Troskę o bezpieczeństwo kierowców marka Škoda ma w swoim DNA – mówi Monika Dąbrowska, rzecznik prasowy marki.

Centrum Bezpieczeństwa Škoda Autolab zostało otwarte konferencją prasową z udziałem Adama Małysza.

Były skoczek narciarski już od jakiegoś czasu współpracuje z marką oraz realizuje swoją pasję jako kierowca rajdowy.

– Jestem przekonany, że centra bezpieczeństwa, takie jak Škoda Autolab, mogą zwiększyć wyobraźnię i świadomość kierowców, pozwalając tym samym na wykształcenie odpowiednich nawyków – powiedział Małysz.

Centrum podzielono na pięć stref: bezpieczna podróż, technologia, eco, bezpieczeństwo i kino. W każdej z nich można skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić.

Centrum oferuje m.in.:
– symulatory zderzeń i dachowania;
– symulator ekologicznej i ekonomicznej jazdy;
– symulatory hamowania i bezpiecznej jazdy;
– strefa zgniotu.

Podczas wizyty w Škoda Autolab odwiedzający mogą także wziąć udział w konkursie i zagrać o Škodę Citigo oraz szkolenia ADAC! Nagrody czekają na tych, którzy osiągną najlepsze wyniki na symulatorach znajdujących się w Centrum. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

.