SKODA FINANCE: UBEZPIECZENIE OD UTRATY PRACY

Sko 1_09634

Klienci, którzy planują zakup nowej Škody i sfinansują ją w ramach Škoda Kredyt Niskich Rat lub Škoda Kredyt 3,99% otrzymają Ubezpieczenie od utraty pracy gratis.

Oferta stanowi uzupełnienie ubezpieczenia LIFE i gwarantuje bezpieczeństwo właściciela oraz jego najbliższych w sytuacji utraty pracy. Niepewna sytuacja na rynku pracy jest częstą przyczyną obawy przed zobowiązaniami finansowymi.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Utrata pracy, wypadki losowe czy choroba całkowicie wstrzymują płynność finansową, bez której każde zobowiązanie finansowe urasta do rangi poważnego problemu. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi Škoda Finance z Ubezpieczeniem od utraty pracy. W ramach obligatoryjnego ubezpieczenia LIFE, właściciel otrzymuje za darmo rozwiązanie o wartości kilkuset złotych.

– Wiedząc, jak ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu Ubezpieczenia od utraty pracy do oferty Škoda Finance. Obawa przed zachwianiem domowego budżetu na skutek nagłej zmiany sytuacji zawodowej sprawia, że wielu klientów wstrzymuje się z decyzją o zakupie nowego samochodu. Rozwiązanie, które proponujemy klientom marki Škoda pozwala zabezpieczyć im spłatę kredytu, gwarantując spokój i bezpieczeństwo zarówno właścicielowi auta, jak i jego najbliższym. W ramach ubezpieczenia od utraty pracy kredytobiorca może otrzymać do 6 rat kapitałowo- odsetkowych, o wysokości do 3 000 zł każda. Dodatkowo, inaczej niż w przypadku analogicznych produktów dostępnych na rynku, ubezpieczenie od utraty pracy w ofercie Škoda Finance dostępne jest także dla przedsiębiorców – informuje Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Bezpieczna przyszłość Klientów Škoda Finance

Z Ubezpieczenia od utraty pracy mogą skorzystać osoby zatrudnione na podstawie: umowy o pracę (na czas określony i nieokreślony), kontraktu menadżerskiego, stosunku służbowego i umowy zlecenia. Oferta jest także dostępna dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie obejmuje takie przypadki, jak:
• utraty pracy;
• poważna choroba;
• niezdolność do pracy w wyniku wypadku lub innych zdarzeń losowych;
• zamknięcie działalności gospodarczej.

W razie wystąpienia jednego z powyższych przypadków właściciel Škody może otrzymać do 6 rat kapitałowo-odsetkowych, w sumie nie więcej niż 18 000 zł (max. wysokość raty wynosi 3 000 zł). W tym czasie, ubezpieczony może szukać pracy, bez obaw o zaciągnięty kredyt i bezpieczeństwo finansowe.

Warunkiem wypłaty ubezpieczenia jest utrata pracy wskutek rozwiązania umowy przez pracodawcę oraz uzyskanie prawa do zasiłku dla bezrobotnych. W przypadku przedsiębiorców warunkiem jest wyrejestrowanie działalności gospodarczej z przyczyn ekonomicznych.