SKODA: LIMITOWANA FABIA PLUS Z KLIMATYZACJĄ

fabia 1_plus1

Skoda Fabia oferowana jest teraz w nowych seriach limitowanych Plus. Bazują one na dotychczasowych wersjach, lecz zostały uzupełnione o atrakcyjne elementy wyposażenia.

Kupujący samochód otrzyma teraz klimatyzację w standardzie już w podstawowej wersji Active Plus. Wariant Ambition Plus jest dodatkowo wyposażony w radio Swing oraz zdalne sterowanie centralnego zamka.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Klienci wybierający najbogatszą wersję Elegance Plus otrzymają natomiast m.in.: automatyczną klimatyzację, przygotowanie pod telefon z Bluetooth, wielofunkcyjną kierownicę i czujnik parkowania.

– Fabia to wyjątkowo udany i lubiany model, który swoją popularność zawdzięcza m.in. zawsze przemyślanej i dobrze dopasowanej do potrzeb klientów ofercie. Dzięki nowym seriom limitowanym Plus, stała się ona jeszcze bardziej atrakcyjna. Zmiany dotyczą zarówno podstawowych, jak i bogatszych wersji wyposażenia i jesteśmy pewni, że ta rewolucja w cenniku wielu klientom ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej zakupu nowego auta – mówi Maciej Nowak, Product Manager Skoda Polska.

Nowe serie limitowane to nie tylko bogatsze wyposażenie, ale też atrakcyjne ceny. Niektóre warianty silnikowe są teraz znacznie tańsze – nawet o 1 500 zł. Podstawowa Škoda Fabia Active Plus z silnikiem 1.2/70 KM i klimatyzacją w standardzie, dostępna jest już od 35 799 zł (po uwzględnieniu upustu)!

Korzyść finansowa wynikająca z zakupu jednej z nowych serii limitowanych może wynieść nawet do 3 951 zł – w przypadku Fabii Elegance Plus 1.2 TSI 105 KM.

fabia 2_plus2