SKODA: LIMITOWANA WERSJA YETI ADVENTURE

S 1_YetiAdventure1

Škoda wprowadziła na rynek limitowaną wersję modelu Yeti – Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami.

Model Yeti Adventure to kontynuacja oferty wersji specjalnych, które oferują bogate wyposażenie w przystępnej cenie. Dzięki połączeniu właściwości terenowych z funkcjonalnością, kompaktowy SUV sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na bezdrożach.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Yeti Adventure dodatkowo wyróżnia pakiet stylistyczny Matterhorn, który zawiera m.in.: 17-calowe felgi, listwy boczne z elementem w kolorze chromu, wykończenie relingów dachowych w kolorze srebrnym, a także tapicerkę foteli i dywaniki z przeszyciami również w kolorze srebrnym.

S 2_YetiAdventure3

Komfort podróżowania podnoszą m.in.: radioodtwarzacz Bolero ze zmieniarką płyt CD, dodatkowe 4 głośniki z tyłu, tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia, przednie fotele podgrzewane i regulowane na odcinku lędźwiowym, tempomat oraz trójramienna, skórzana kierownica wielofunkcyjna, wykończona spójnymi z resztą wnętrza przeszyciami w kolorze srebrnym.

Wszystkie te elementy nie wymagają dopłaty. Škoda Yeti Adventure oferowana jest w tych samych cenach, co wersja Ambition. Samochód z podstawowym silnikiem 1.2 TSI (105 KM) można nabyć już za 73 950 zł. Najtańszy Yeti Adventure wyposażony w napęd na 4 koła oferowany jest z jednostką 1.8 TSI (160 KM) i kosztuje 92 850 zł. Ceny diesli zaczynają się od 86 450 zł.

S 3_YetiAdventure4