SKODA: LIMITOWANY RAPID SPACEBACK STYLE PLUS

rapid 1_style_plus_s

Wraz z debiutem rynkowym Škody Rapid Spaceback, w ofercie pojawia się wersja limitowana Style Plus. To propozycja dla tych tych, którzy cenią sobie swoją indywidualność.

Projektanci zadbali o to, by ten model rzucał się w oczy. Stąd na liście wyposażenia znalazły się takie elementy jak: panoramiczny dach, przedłużona szyba pokrywy bagażnika, czarny spoiler tylny i lusterka zewnętrzne, przyciemnione tylne światła oraz przednie reflektory przeciwmgłowe z czarnym wnętrzem i funkcją doświetlania zakrętów „Corner”.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dopełnieniem na zewnątrz są jeszcze 17-calowe obręcze Ray ze stopów lekkich, utrzymane w czarno- srebrnej stylistyce. Wewnątrz auto zaskakuje wieloma elementami podkreślającymi jego sportowy, stylowy charakter. Wśród nich warto wymienić trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę obszytą skórą i obsługującą radio Swing z CD/MP3, sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami oraz stalowe nakładki na pedały.

rapid 2_style_plus8

O odpowiednią atmosferę wewnątrz dba również czarna deska rozdzielcza z dekorem Piano Black lub opcjonalnie Piano White oraz tapicerka Dynamic z czerwonymi lub szarymi dodatkami.

Nowy Rapid Spaceback Style Plus oferuje nie tylko dodatki stylistyczne, ale także wiele przemyślanych rozwiązań poprawiających komfort jazdy, na przykład tylne czujniki parkowania, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, fotel pasażera regulowany na wysokość, 6 głośników, klimatyzację Climatic czy komputer pokładowy.

rapid 3_style_plus6

Nowa wersja Skody Rapid dostępna jest z tymi samymi jednostkami, co pozostałe wersje, czyli z silnikami benzynowymi o mocy 75, 85, 105 lub 122 KM oraz wysokoprężnymi o mocy 90 lub 105 KM. Dla wybranych silników dostępna jest dwusprzęgłowa, automatyczna przekładnia DSG.

Ceny modelu Rapid Spaceback Style Plus startują z poziomu 57 050 zł. Cennik – poniżej w galerii.