SKODA: MOBILNA WERSJA STRONY INTERNETOWEJ

Ruszyła nowa strona internetowa m.skoda-auto.pl Škody, która dzięki swojemu dostosowaniu do użytkowników niewielkich urządzeń przenośnych, umożliwia jej przeglądanie m.in. za pomocą smartfona.

Mobilna wersja serwisu internetowego Škoda charakteryzuje się dużą czytelnością oraz intuicyjnością. Optymalne rozmiary strony powodują, że użytkownicy urządzeń przenośnych bez problemu przeczytają jej zawartość nawet na ekranie telefonu. Jej dostosowana do mobilności architektura informacji wymaga mniejszego transferu danych, co w konsekwencji prowadzi do szybszego załadowania treści.

Nowe narzędzie importera samochodów posiada trzy główne zakładki („Modele”, „Promocje”, „Dealerzy i Serwisy”) oraz możliwość umówienia się na jazdę próbną. Ostatnia funkcja zawiera krótki formularz, który pozwoli na telefoniczny kontakt przedstawiciela marki z osobą zainteresowaną. Mobilna strona importera wyposażona została także w funkcję geolokalizacji, która ustala bieżące położenie użytkownika oraz wskazuje Autoryzowane Salony i Serwisy Škody w promieniu 30 km. Co więcej, za pomocą odpowiednich odnośników, serwis umożliwia także dotarcie do profilów Škoda Polska w najważniejszych mediach społecznościowych.

Po wejściu na mobilną stronę internetową Škoda istnieje również możliwość przekierowania na stronę w wersji tradycyjnej.