SKODA: MODEL RAPID PREMIERĄ 2012 ROKU

S 1_rapid_al

Škoda Rapid została Premierą motoryzacyjną roku w prestiżowym konkursie Auto Lider 2012. W głosowaniu wzięło udział ponad 100 tysięcy osób. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali.

Jest to najważniejsza kategoria całego plebiscytu, w której nagradzane są nowości samochodowe minionego roku. Statuetkę za to wyróżnienie odebrała Klaudyna Gorzan, Koordynator ds. marketingu i PR marki Škoda.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


S 2_k_gorzan– Premiera modelu Rapid, tuż obok najmniejszego w gamie Citigo, była dla nas najważniejszym wydarzeniem 2012 roku. Cieszymy się, że samochód został tak dobrze przyjęty na rynku i doceniony przez Czytelników. Wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider 2012 to dla nas ogromny zaszczyt, a zarazem wyraz uznania i zaufania dla marki Škoda – powiedziała Klaudyna Gorzan.

Rapid zajął także deugie miejsce w kategorii “Auta kompaktowe”. Jako samochód skierowany głównie do rodzin, jest on uzupełnieniem palety modelowej, wpasowując się pomiędzy Fabię a Octavię. To bardzo przestronne auto – oferuje dużo miejsca na nogi i głowę, a pojemność bagażnika wynosi aż 550 litrów.