SPRÓBUJ CZY ZALICZYSZ TEST NA PRAWO JAZDY

Prawo jazdy PL

Egzamin na prawo jazdy zdawałeś wczoraj, lata temu, a może dopiero masz to w planach? Wydaje Ci się, że jesteś mistrzem kierownicy?

Masz za sobą kilka albo kilkanaście lat jazdy, tysiące pokonanych kilometrów, a o przepisach wiesz absolutnie wszystko? Weź udział w ogólnopolskiej akcji Motointegratora, zweryfikuj swoją wiedzę i sprawdź, czy dziś egzamin zdałbyś bez problemu.


Zobacz także:

BEZPIECZEŃSTWO

ROZMAITOŚCI


 

W 2015 roku zmieniły się zasady egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nowy formuła okazała się dużo trudniejsza dla przyszłych kierowców. Mimo że od czasu jego wprowadzenia minęło już ponad pół roku, średnia zdawalność tylko teoretycznego egzaminu w Warszawie w sierpniu wyniosła zaledwie 44 proc. (dane WORD Warszawa, 21 sierpnia br.) .

Ile osób podchodzących do tekstu jeszcze raz, zaliczyłoby go z pozytywnym wynikiem? Motointegrator organizuje ogólnopolską akcję i sprawdza, jak doświadczeni kierowcy poradzą sobie z egzaminem dziś.

7 zakrętów w drodze do sukcesu

Jak możesz wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na stronę Motointegratora i wypełnić krótki, 5-minutowy test składający się z 7 pytań. Pytania przypominają te, z którymi każdy kursant spotyka się na egzaminie teoretycznym. Akcja potrwa przez 3 tygodnie, a wyniki ogólnopolskiego testu zostaną ogłoszone na stronie organizatora.

Test znajdziesz na stronie https://www.motointegrator.pl/poradnik/prawojazdy/.