SUZUKI: POZNAJ DOKŁADNIE SWOJEGO V-STROMA 1000

DL1000A

Nowy V-Strom 1000 ABS zadebiutuje w Polsce w sezonie 2014, ale już teraz można go dokładnie poznać. Użytkownicy smartfonów i tabletów opartych o systemy iOS oraz Android mogą już pobrać darmową aplikację.

Nazywa się ona „Suzuki V-Strom 1000 AR” i pozwala uzyskać dostęp do bazy informacji, zdjęć i filmów.


Zobacz także:
MOTOCYKLE


V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach także w terenie. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Aplikacja „Suzuki V-Strom 1000 AR” wykorzystuje system rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality).

Jest możliwe dokładne poznanie najnowszego motocykla Suzuki jeszcze zanim trafi on do salonów. Można sprawdzić pełną specyfikację nowego V-Stroma, a także obejrzeć go z każdej strony. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości można przyjrzeć się ciekawym detalom, a nawet najmniejszym elementom motocykla i na przykład policzyć ogniwa łańcucha… Aplikacja pozwala także personalizować motocykl, wybierając swój ulubiony kolor lakieru i akcesoria potrzebne w dalekich podróżach lub pokonywaniu trudnego terenu. Dostępny jest też film wideo.

Aby wyświetlić nowego V-Stroma1000 w rozszerzonej rzeczywistości wystarczy pobrać ze swojego sklepu aplikację „Suzuki V-Strom 1000 AR”, a następnie zeskanować obrazek dostępny powyżej.