SUZUKI: VITARA GSX-R ORAZ MOTOCYKL GSX-R 125 W PAKIECIE

suzuki--vita-pr1

Suzuki proponuje nietypową promocję. W sprzedaży dostępny będzie limitowany pakiet w skład którego wchodzi wersja Vitary GSX-R oraz motocykl GSX-R 125.

Cena detaliczna samochodu to plus 4000 złotych do ceny specyfikacji standardowej. Pełną informacje można uzyskać u dealerów marki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Suzuki Vitara w limitowanej wersji GSX-R zyskała bardziej sportowy wygląd i charakter niczym z wyścigów MotoGP. Unikalną stylizację zawdzięcza pakietowi wyselekcjonowanych akcesoriów, w skład którego wchodzą m.in.: czerwone nakładki na lusterka, czerwone skrzela błotników. W kolorze czerwonym jest również górna listwa ozdobna kraty wlotu powietrza, obramowanie ozdobne świateł do jazdy dziennej i centralna listwa ozdobna przedniego zderzaka.

suzuki--vita-pr3

Całości dopełnia zegarek centralny Kanji i spojler dachowy w kolorze nadwozia. Vitara GSX-R jest dostępna z silnikami 1.0 i 1.4 Boosterjet, w wersjach wyposażenia Comfort, Premium, Elegance, Elegance Sun. Kolory nadwozia to Superior White, Cool White i Cosmic Black Pearl.

Motocykl Suzuki GSX-R125 pozwala początkującym kierowcom posiadającym prawo jazdy kategorii B na poznanie szczególnego uczucia jazdy sportowym motocyklem serii. Zalety motocykla to najlepszy stosunek mocy do masy motocykla w klasie do 125cm3 (tylko 134 kg), a także pojemność 124 cm3.

Motocykle są dostępne w kolorach: Brilliant White, Black semi-gloss, Metallic Triton Blue.

Więcej szczegółów znajduje się na https://suzuki.pl/pakiet-suzuki

suzuki--vita-pr2