SUZUKI: ZLOT FANÓW MOTOCYKLI V-STROM

W dniach 7-9 września odbędzie się kolejny zlot miłośników motocykli Suzuki V-Strom. Motocykliści spotkają się, aby wymienić się wspomnieniami z dalekich podróży na jednośladach oraz wspólnie zwiedzić Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.

Program zlotu już standardowo wypełniony jest po brzegi. Pierwszego dnia członkowie klubu będą mogli zaprezentować relacje ze swoich dalekich wypraw oraz wysłuchać wspomnień innych. Wieczorem zaplanowano dalszą zabawę przy ognisku i – wnioskując na podstawie poprzednich zlotów – rozmowy do świtu. Sobota będzie obfitować w to, co fani Suzuki V-Strom lubią najbardziej, czyli wycieczkę po okolicy, podczas której poznają ciekawe miejsca, a także ludzi i historie. W niedzielę uczestnicy pożegnają się i rozjadą do swoich domów.

V-Strom Club Poland
to prężne środowisko użytkowników popularnych turystyków. Wiosenny zlot zorganizowany w Rogoźnie, na który zaproszono także użytkowników innych marek, zgromadził ponad 160 motocykli z kraju i z zagranicy, w tym aż 120 motocykli Suzuki V-Strom.