TOMASZ MRÓZ WYBRANY DO ZARZĄDU IZBY CCIFP

Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault w Polsce dołączył od października do zarządu Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP).

Rada organizacji wybrała nowy skład zarządu. Na jej czele stanął Fabrice Audan, Prezes firmy Wyborowa Pernod Ricard.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Wiceprezesami CCIFP zostali: Joanna Affre, Wspólnik Zarządzający Kancelarii Affre & Wspólnicy, François Colombié, Prezes firmy Tokoma Engineering, Gérard Gallet, Dyrektor Generalny Auchan Retail Polska oraz Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault Polska. Kadencja nowo wybranego zarządu potrwa trzy lata.

Tomasz Mróz jest związany z marką Renault od 27 lat. Swoją karierę zaczynał na początku lat 90. Zajmował się tworzeniem struktur marketingowych Renault w Polsce, później przez okres trzech lat pracował w centrali Renault w Paryżu na stanowisku koordynatora dla trzech rynków: Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii.

Od roku 2001 był odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działalności handlowej Renault na Słowacji, gdzie piastował stanowisko dyrektora handlowego. Od 2006 roku pracuje w firmie Renault w Polsce, początkowo w RRG, a od 2008 na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Flotowej.

W roku 2013 został mianowany Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Terytorium East. Od 2018 roku pełni funkcję Dyrektora Wykonawczego Renault w Polsce.