TRAFICAR: NOWA USŁUGA W KRAKOWIE – ZWROT W DOWOLNYM MIEJSCU

TrafiCargo – firma oferująca wynajem samochodów dostawczych – ustaliła, że służą one głównie tym, którzy robią większe zakupy w sklepach meblowych oraz budowlanych.

Do tej pory system wypożyczania działał w modelu zamkniętym z punktu A do A.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Polegał na tym, że trzeba było zwrócić auto tam, gdzie zostało wypożyczone. Dzisiaj użytkownicy mogą zakończyć wynajem każdego Renault Kangoo i Citroena Jumpera w dowolnym miejscu strefy Traficara, za dodatkową opłatą, która wynosi 49 zł. Zmiana dotyczy 9 krakowskich lokalizacji.

– Uruchomiliśmy nową usługę z myślą o tych, którzy nie mają czasu, żeby po zakończeniu wynajmu wrócić na parking, z którego pożyczyli samochód dostawczy – mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Nowa usługa skierowana jest szczególnie do tych, którzy ze swoimi zakupami pokonują dłuższe trasy.

– Dzięki tej zmianie użytkownicy nie stracą czasu na powrót do sklepu. Warto jednak przy tej okazji podkreślić, że w usłudze TrafiCargo klienci nie płacą za czas jazdy, tylko za przejechane kilometry – dodaje Konrad Karpińśki.

To znaczy, że jeśli nie chcesz ponosić dodatkowej opłaty za zwrot auta poza sklepem, to nie musisz martwić się o wyższą cenę spowodowaną jazdą w korkach.

TrafiCargo czyli dostawcze auta na minuty można spotkać już pod 33 sklepami w 9 miastach w Polsce. Do wynajęcia dostawczego auta wystarczy aplikacja Traficar.