VOLKSWAGEN BANK POLSKA: PROMOCYJNA OFERTA DLA VW

Golf_zd

Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska ofertę finansowania dedykowaną samochodom marki Volkswagen.

Klienci mogą skorzystać m.in. z AutoKredytu, Kredytu niska rata 3,99% oraz Kredytu Volkswagen 0%. Dla przedsiębiorców dostępny jest Leasing niska rata 105,99% z ubezpieczeniem wartości fakturowej RTI.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Spośród zróżnicowanych rozwiązań finansowych, klient może wybrać produkt dostosowany do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy kieruje się niską miesięczną ratą, możliwością elastycznego zakończenia kontraktu, łączną sumą opłat i długim okresem finansowania, czy też korzyściami podatkowymi dla swojej firmy.

Klienci, którym zależy na bardzo niskiej miesięcznej racie i możliwości komfortowej wymiany samochodu na nowy, mogą skorzystać z AutoKredytu. W jego ramach właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. AutoKredyt posiada oprocentowanie 4,69%. Co istotne, osoby zainteresowane nie muszą posiadać wkładu własnego.

Kredyt niska rata 3,99% to klasyczny kredyt ratalny z oprocentowaniem nominalnym i długim okresem finansowania – aż do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 3,99% (okres finansowania: 12, 24 i 36 miesięcy) oraz 4,99% (okres finansowania: 48, 60, 72 i 84 miesiące). Wkład własny wynosi już od 10 proc. wartości samochodu.

Klienci, którzy dysponują połową wartości samochodu lub nie chcą angażować wszystkich środków, mogą skorzystać z Kredyt Volkswagen 0%. Wystarczy wpłacić 50 proc. wartości samochodu, a resztę rozłożyć na raty przy zerowym oprocentowaniu. Okres finansowania wynosi 36 miesięcy.

W nowej ofercie Volkswagen Bank Polska dostępny jest także Leasing niska rata 105,99% z ubezpieczeniem wartości fakturowej RTI, dzięki któremu można korzystać z firmowego Volkswagena przy optymalnych miesięcznych ratach, ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania. Suma opłat obowiązuje dla okresu wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20 proc. i wartości wykupu równej 1 proc. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10 do 45 proc. oraz wartość końcową od 1 do 19 proc. Aby skorzystać z oferty, należy wykupić ubezpieczenie wartości fakturowej RTI.
Przy zakupie modeli z 2013 rocznika z homologacją osobową: Passata, Jetty oraz Tiguana, klienci otrzymują w cenie Pakiet Serwisowy Basic z limitem przebiegu do 30 000 km lub na 24 miesiące.

Szczegółowe informacje nt. oferty finansowej można uzyskać w salonach Volkswagena.

Golf_zd 2