VOLVO: WEŹ UDZIAŁ W MARATONIE PO V40

Do startu 13. Poznań Maratonu został już tylko miesiąc. Nagrodą główną w maratonie jest zupełnie nowe Volvo V40. W tym roku szansę na wygranie tego wyjątkowego auta będzie miał każdy uczestnik, który ukończy bieg i weźmie udział w losowaniu!

Co roku tysiące biegaczy spotyka się w Poznaniu by wspólnie wziąć udział w największym maratonie w Polsce. Tegoroczna trasa została wytyczona na jednej, 42 kilometrowej pętli biegnącej po świeżym, równym asfalcie. Start maratonu zaplanowany jest 14 października br. na ulicy Grunwaldzkiej zaś meta na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To właśnie tam na zawodników, którzy ukończą bieg czekać będzie nagroda główna – nowe Volvo V40.

– Maratoński dystans nowe Volvo V40 może pokonać w kilkadziesiąt minut, najlepsi biegacze potrzebują na to przynajmniej dwóch godzin, wyjątkowej wytrwałości i siły charakteru. Ukończenie maratonu to wielkie osiągnięcie, dlatego postanowiliśmy dodatkowo docenić sukces najwytrwalszych biegaczy i nagrodę główną rozlosować wśród wszystkich uczestników, którzy dotrą do mety. Zapisy do udziału w 13. Poznań Maratonie potrwają do 8 października – mówi Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Volvo V40 to prestiżowy, pięciomiejscowy i pięciodrzwiowy hatchback, który wyróżnia nowoczesny design, wszechstronność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. V40 jest pierwszym autem na świecie, które zostało wyposażone w poduszkę powietrzną dla pieszych. W przypadku zderzenia z pieszym wysunie się ona spod maski i pokryje swoim zasięgiem jedną trzecią przedniej szyby.