WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2020: NOWOŚCI YAMAHY

W pierwszy weekend marca (6-8.03) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się Warsaw Motorcycle Show, największe targi motocyklowe w Polsce.

Na swoje stoisko, już po raz trzeci zaprasza Yamaha Motor wraz z dealerami. Impreza będzie obfitować w mnóstwo atrakcji.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI

MOTOCYKLE


 

Yamaha Motor, oficjalny partner wystawy, zaprezentuje przekrojową ofertę motocykli i skuterów z bogatej gamy modelowej na sezon 2020. Czekają premiery, goście specjalni i niespodzianki. Po raz pierwszy marka zaprezentuje się na powierzchni przekraczającej 800 m2. Podobnie jak w zeszłym roku stoisko zostanie podzielone na dwie strefy – ekspozycyjną i partnerską.

Na tej pierwszej zostaną wystawione najważniejsze nowości Yamahy na nadchodzący sezon. Prym będzie wiódł wszechstronny Tracer 700 drugiej generacji z segmentu Sport Touring. Nowością w tej gamie jest także FJR1300AE Ultimate Edition – wersja specjalna długodystansowca, który po raz ostatni pojawia się w ofercie Yamahy. W przyszłym roku ten model nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Ofertę sportowo- turystyczną uzupełnią idealny na dalekie trasy Tracer 900 GT i trójkołowy Niken GT, który zyskuje w Polsce coraz szersze grono zwolenników. Podróżnikom z pewnością przypadnie do gustu Ténéré 700 i jej starsza siostra – Super Ténéré 1200ZE. Nie zabraknie też romantycznych motocykli z segmentu Sport Heritage.

Młodsi fani z pewnością zainteresują się nowymi, agresywnymi MT-125 i MT-03 – najmniejszymi hyper nakedami zeserii Dark Side of Japan. Oba pojawią się na Warsaw Motorcycle Show w towarzystwie swoich większych braci – MT-07, MT-09 i MT-10. Dodatkowo, MT-125 z rocznika modelowego 2020 można wygrać, biorąc udział w oficjalnym konkursie targowym, ogłoszonym na https://www.facebook.com/warsawmotorcycleshow.

I to właśnie na motocyklach z gamy Hyper Naked wykona pokaz jazdy freestylowej trzykrotny mistrz świata Stunter13. Zapraszamy w sobotę na jego show.

Choć z pewnością największym powodzeniem wszystkich zwiedzających będzie się cieszyć seria Supersport – gotowa do wyścigu R1M i świetne na polskie imprezy torowe Time Attack R3 i R125. Kolor niebieski od lat kojarzy się ze zwycięstwami Yamahy na torach szosowych… i terenowych! Dlatego obok maszyn supersportowych pojawią się odnoszące liczne sukcesy w zawodach motocykle crossowe z gamy YZ i enduro WR.

Yamaha Motor to nie tylko wyścigi i dalekie podróże, ale też rozwiązania usprawniające codzienną komunikację miejską. Dlatego na targach powstanie strefa skuterów sportowych i Urban Mobility, w której pojawi się wiele modeli przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, takich jak NMAX, Tricity 125 czy XMAX 125 Tech MAX.

Całkowitą nowością również dopuszczoną w Polsce do prowadzenia na prawo jazdy kategorii B, będzie trójkołowy Tricity 300 wyposażony w utrzymujący go w pionie system Standing Assist. Koniecznie musicie się do niego przymierzyć! A dla motocyklistów, którzy marzą o wygodzie skutera, Yamaha przygotuje najnowszą generację luksusowego TMAX-a.

Po raz pierwszy ekspozycję pojazdów uzupełnią kolekcje dedykowanych akcesoriów opcjonalnych, odzieży i oryginalnych gadżetów Yamaha, a także linia środków smarnych i kosmetyków motocyklowych Yamalube.

W strefie partnerskiej Yamaha Motor zaprasza na stoisko ATV, na którym zobaczymy najważniejsze modele rekreacyjne i użytkowe – Grizzly 700 w dwóch odsłonach, Kodiak 700 i 450. Ekspozycję uzupełni też oferta marine – potężny skuter wodny GP1800HO i silniki zaburtowe.

Całość uzupełni strefa serwisowa, na której doświadczeni mechanicy Yamaha zaprezentują swoje umiejętności. Tam też stanie jedyny na świecie Niken wykonany przez warsztat customowy Game Over Cycle, zdobywca głównej nagrody w konkursie Custombike 2019 w Bad Salzuflen.

Po raz pierwszy gościem specjalnym będzie Yamaha Music z ekspozycją luksusowych instrumentów, a także pozostalipartnerzy – Motofiesta oferująca turystykę motocyklową w Europie w ramach projektu Destination Yamaha Motor, Fundacja Jednym Śladem, ON Tour Poland z ofertą rajdów motocyklowych na 2020 rok, w tym nowego cyklu Yamaha Tourist Rally Cup.

W strefie partnerskiej stanie także scena, na której przez cały czas trwania targów będą gościć ambasadorzy, zawodnicy i przyjaciele marki Yamaha. Dla pięciu szczęśliwców są przygotowane dwusobowe wejściówki – szczegóły konkursu na https://www.facebook.com/YamahaMotorPolska/.