WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM – DUŻO ATRAKCJI

Automobilklub Wielkopolski, Międzynarodowe Targi Poznańskie, WorldKarts Poznań Indoor Karting oraz fundacja ‘Pomocna mama” organizują specjalną, jedyną w roku znaną już nie tylko w całej Wielkopolsce imprezę motoryzacyjną wyłącznie dla Pań – „Rajd samochodowy Wielkopolanki za Kółkiem”.

Kolejny raz wszystkie uczestniczki z całą pewnością udowodnią podczas wyśmienitej zabawy, że Pani za kółkiem radzi sobie w wielu przypadkach zapewne lepiej niż niejeden mężczyzna.

Tegoroczna edycja wystartuje 3 marca, w sobotę z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza rozpoczyna się o godzinie 9.00 przyjmowaniem załóg.

W Komitecie Honorowym imprezy znaleźli się: Piotr Florek – Wojewoda Wielkopolski, Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Ryszard Grobelny – Prezydent Miasta Poznania, Jan Grabkowski – Starosta Powiatu Poznańskiego oraz Andrzej Byrt – Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W sobotę, po odprawie dla wszystkich uczestniczek od godz. 10.30 rozpocznie się start. Załogi złożone wyłącznie z pań pokonują trasę rajdu oraz wykonają 4 próby samochodowe na wyścigowym Torze „Poznań”.
Wśród nich przejazd potężnym samochodem ciężarowym. Potem wyruszą na trasę po Poznaniu.

Meta zlokalizowana jest w WorldKarts Poznań Indoor Karting (w budynku Kinepolis). Kolejne atrakcje to wyścig na kartach dla wszystkich uczestniczek, górskie emocje na ścianie wspinaczkowej, koncert zespołu Backstage Depression, Scarlet Hatchings oraz Macieja „Elvisa” Kryszaka, miasteczko urody, konkursy z nagrodami, prezentacje firm kosmetycznych, porady specjalistek, losowanie cennych nagród.

Załogi startujące w rajdzie muszą składać się wyłącznie z przedstawicielek płci pięknej, panowie mogą jedynie kibicować!

Wśród nagród dla najlepszych Wielkopolanek za kółkiem czekają m.in.: samochody na weekend z pełnymi zbiornikami paliwa, pełny wrażeń i uniesień weekend połączony z romantyczną kolacją w urokliwym Pałacu, zaproszenia na wyjątkowe doznania smakowe w klimatycznej restauracji, karnety wstępu do centrum fitness upoważniające do wszystkich oferowanych usług, bilety do największej tropikalnej krainy wypoczynku w Europie, bilety wstępu na laserowy paintball.

Wszystkie uczestniczki mają szansę dodatkowo wylosować cenne nagrody1

W tej chwili swój udział zgłosiły 144 panie (65 załóg). Lista zgłoszeń jeszcze jest otwarta i uczestniczek przybywa.

Szczegóły zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Automobilklubu Wielkopolski: www.aw.poznan.pl