WLK: WAKACYJNE IMPREZY NA TORACH W WARSZAWIE

WLK 12_wa

Choć to wakacje, w najbliższym czasie odbędą się zawody organizowane przez Warszawską Ligę Kartingową. Już 10 sierpnia na torze Pole Position Bemowo na nowych kartach DINO odbędzie się Wakacyjny Puchar Warszawskiej Ligi Kartingowej.

Zawody skierowane są głównie dla osób zainteresowanych startem w Lidze, aby mogły w wakacyjnym klimacie zobaczyć z bliska atmosferę zawodów WLK oraz zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami. Każdy kierowca weźmie udział w 10 minutowych kwalifikacjach, 12 minutowym półfinałach oraz 18 minutowym finałach.


Zobacz także:
KARTING – WARSZAWSKA LIGA KARTINGOWA


Podczas każdego biegu zawodnicy będą doważani do 90 kg, a nad przebiegiem zawodów będzie czuwał profesjonalny zespół sędziowski WLK.

Natomiast już 31 sierpnia odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Miast na torze Kart1 w Siedlcach, w kierunku przeciwnym. W zawodach wystartują najlepsi zawodnicy ze swoich miast i będą rywalizować o miano najlepszego region kartingowego w Polsce. Wyścig ma charakter 5 godzinnej sztafety drużynowej w której wystąpią 5 osobowe zespoły. Zapisz swoje miasto!

Więcej informacji www.wlkart.pl. Zapraszamy też na facebook.com.