WOŚP 2021: GOSIA RDEST OFIAROWAŁA KOMBINEZON UNIROYAL

Gosia Rdest, kierowca wyścigowy, przekazała swój pamiątkowy kombinezon Uniroyal na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kombinezon został wykorzystany w sesji zdjęciowej i podczas zdjęć do spotu, promującego oponę Uniroyal RainSport 5.


Zobacz także:

SPORT

OPONY


 

29. Finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 stycznia.

– Od zawsze wspieram WOŚP prywatnie. Bardzo cieszę się, że w 2021 roku będę uczestniczyć aktywnie w zbiórce funduszy. Wspólnie z marką opon Uniroyal, zdecydowałam się przekazać mój kombinezon z autografem na aukcję 29. Finału WOŚP. Gorąco zachęcam swoich fanów i wszystkich miłośników motoryzacji do udziału w aukcji. Niech to będzie nasz wspólny wyścig dla dobrej sprawy. Razem wspierajmy WOŚP – zachęca Gosia Rdest.

– Na całym świecie nie ma takiego drugiego kombinezonu. A autograf Gosi Rdest jest wiadomo… bezcenny. To niesamowicie zdolna Polka, świetny człowiek, profesjonalny kierowca i ambasadorka naszej marki opon Uniroyal od 2020 roku. Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytacji – nie tylko tych, którzy lubią samochody, wyścigi i kochają Gosię Rdest – mówi Piotr Snakowski, Head of Marketing Department w Continentalu.

Po raz 29. Fundacja WOŚP będzie zbierać pieniądze na wsparcie i wyposażenie szpitali. Tym prazem środki zostaną przekazane na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Kombinezon można licytować do 1 lutego br. na stronie: https://allegro.pl/oferta/kombinezon-wyscigowy-gosi-rdest-uniroyal-10147416551.