WYŚCIGI: ZAPROSZENIE NA TESTY NA WĘGRZECH

Hungaroring

Po pierwszej połowie sezonu zespół Basenhurt A&T Racing Team, już 6 sierpnia wybiera się na znany wszystkim kibicom wyścigowym, tor Hungaroring, gdzie odbędzie się dzień wolnych treningów dla polskich i zagranicznych zawodników.

Tor wykupiony przez zespół Basenhurt A&T Racing Team, organizatora całodziennych testów, zostanie oddany w ręce zawodników, w tydzień po Grand Prix Węgier 2013 Formuły 1, którzy przygotowują się do drugiej połowy sezonu wyścigowego.


Zobacz także:
SPORT


Korzystając ze wsparcia sponsora teamu firmy Basen Hurt, kierowcy wyścigowi będą mogli w komfortowych warunkach pojeździć na słynnym torze. Dla jednych będzie to trening przed rundami wyścigowymi, w których będą brać udział na Hungaroringu. Inni sprawdzą swoje siły za kierownicą nowych samochodów. Dla zainteresowanych kierowców na torze Hungaroring udostępnione zostaną boksy, restauracja, obsługa toru, samochód medyczny, samochód pomocy i telewizja torowa.

W imprezie udział wezmą wyłącznie auta wyścigowe. Niestety tym razem nie będzie możliwości wyjazdu na tor samochodem w specyfikacji drogowej. Każdy uczestnik, zgłaszający się do testów, musi posiadać aktualną licencję oraz badania lekarskie. Podczas testów, na torze pojawią się zarówno polscy jak i zagraniczni kierowcy ze Szwajcarii, w samochodach: VW Golf w specyfikacji Cup z silnikiem diesla, Renault Clio Cup RS III, Seat Leon, VW Scirocco, Porsche GT3 Cup oraz w Radicalach.

Tydzień po węgierskich testach na Hungaroring, zespół Basenhurt A&T Racing Team, 12 i 13 sierpnia, wspólnie z niemieckim teamem wyścigowym, zaprasza na test nowego FIA GT3 Lamborghini Gallardo FL2 w specyfikacji na 2013 rok. Tym razem kierowcy pojawią się na austriackim torze Red Bull Ring, który okazał się w tym roku szczęśliwy dla kierowców zespołu, podczas rund ESET-V4 Cup, oraz rund Endurance i FIA-CEZ.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w treningu na torze Hungaroring lub teście Lamborghini Gallardo FL2, prosimy o kontakt z managerem zespołu Basenhurt A&T Racing Team, Markiem Rzepeckim – email: marek@autogaraz.eu lub telefonicznie 601 719 642. Zgłoszenia można składać do końca lipca.