YAMAHA: NIŻSZA CENA XT1200Z SUPER TENERE

1 sierpnia Yamaha Motor Polska obniżyła cenę sprawdzonej XT1200Z Super Tenere. Klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup podstawowej wersji motocykla klasy Adventure zaoszczędzą przeszło 10% wartości pojazdu.

W nowym cenniku Super Tenere kosztuje bowiem tylko 54 700 PLN zamiast dotychczasowych 60 900 PLN.


Zobacz także:

YAMAHA PRZYGOTOWANA NA ZMIANĘ USTAWY


 
Yamaha XT1200Z Super Tenere to turystyczne enduro nowej generacji łączące niezawodność i trwałość maszyn uczestniczących w Rajdzie Dakar z lekką, łatwą w prowadzeniu konstrukcją i nowoczesnymi technologiami.

Niezwykłą wytrzymałość motocykla zapewnia mu sprawdzony, rzędowy silnik 2-cylindrowy, z wykorbieniami co 270 stopni i przeniesieniem napędu na wał oraz aluminiowe obręcze kół z masywnymi szprychami i z bezdętkowymi oponami. Nisko osadzony środek ciężkości oraz trójstopniowa kontrola trakcji YCC-T ze zmiennymi mapami zapłonu D-Mode, z trybami Sport i Touring, zapewnią lekkie i zręczne prowadzenie na każdym rodzaju nawierzchni. Skuteczne hamowanie zapewni zunifikowany system hamulcowy UBS współpracujący z ABS, a 23-litrowy zbiornik paliwa zagwarantuje długie przeloty bez konieczności częstego tankowania.