YAMAHA: NOWY SALON W PIASECZNIE JUŻ DZIAŁA

Nowy salon POLand Position Liberty Motors, dogodnie położony przy ul. Puławskiej 44D w podwarszawskim Piasecznie, oferujący pojazdy Yamaha już działa.

Wnętrze o powierzchni aż 800 m2 jest urządzone zgodnie z najnowszymi standardami marki i wyposażone w nowoczesną elektronikę.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

Zajdziemy tu bogatą ofertę sprzętu – od szerokiej gamy motocykl i skuterów, w tym do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez pojazdy ATV i Side- by- Side, po szybkie łodzie motorowe z silnikami zaburtowymi, skutery wodne i śnieżne, osprzęt, akcesoria i kolekcje odzieży Yamaha.

Na miejscu pracują sprzedawcy, doradcy serwisowi i mechanicy znani z zamkniętego już salonu Liberty Motors przy ul. Łopuszańskiej 36. Nad całością czuwa motocyklowy Mistrz Polski Adam Badziak, którego od dziś można spotkać w obu lokalizacjach – dotychczasowej przy ul. Połczyńskiej 120C i piaseczyńskiej.

– Jesteśmy bardzo dumni z nowego salonu i dołożymy wszelkich starań, aby to miejsce stało się prawdziwą mekką motocyklistów, którzy będą tu przyjeżdżać nie tylko po zakupy, ale też dlatego, że znajdą tu najlepszą atmosferę i ludzi o tej samej pasji. I choć nie możemy dziś zrobić tak hucznej imprezy na otwarcie, na jaką zasługuje ten salon, pamiętajcie, że już jesteśmy otwarci i czekamy na Was przy ul. Puławskiej 44d w Piasecznie! Przyjedźcie zobaczyć, jak wygląda najnowszy salon Yamaha POLand Position Liberty Motors! – mówi Adam Badziak, szef salonu.

Budynek Liberty Motors jest świetnie widoczny już z daleka i ma dogodne dojazdy od ulic Puławskiej i Energetycznej, obszerny parking, który docelowo będzie podzielony na część samochodową i dla jednośladów, a w planach – restaurację motocyklową. Nowy salon ma być punktem spotkań fanów dwóch kółek ze stolicy i sąsiednich miejscowości, miejscem licznych wydarzeń branżowych i kulturowych, a także początkiem albo celem każdej trasy motocyklowej w Polsce.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10.00-19.00; sobota 10.00-18.00.