YAMAHA: PRZY ZAKUPIE NOWEGO MODELU AKCESORIA SĄ GRATIS

Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską ogłasza akcję promocyjną na najpopularniejsze jednoślady sygnowane trzema kamertonami.

Tylko teraz przy zakupie wybranych modeli można otrzymać gratis pakiety oryginalnej odzieży lub akcesoriów marki o wartości nawet 3000 zł.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

MOTOCYKLE


 

Do objętych promocją modeli należą miejski skuter NMAX o pojemności 125 cm3, przeznaczony do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, motocykl MT-07, dostępny w wersjach o pełnej mocy 75 lub 48 KM (35 kW) do prowadzenia na prawo jazdy kat. A2, oraz sportowy turystyk Tracer 900 w opcji standardowej lub bogato wyposażonej GT.

Przy zakupie każdego z tych modeli otrzymuje się gratis wybrany przez siebie pakiet o wartości:
– przy zakupie skutera NMAX – 1000 zł;
– przy zakupie MT-07/MT-07 35 kW – 2000 zł;
– przy zakupie Tracera 900/Tracera 900 GT – 3000 zł.

To nabywca decyduje o tym, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego spośród licznych kolekcji strojów ochronnych zaprojektowanych do jazdy motocyklem i do noszenia na co dzień, a także spośród szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów dedykowanych do poszczególnych jednośladów Yamahy.

Promocja obowiązuje wyłącznie na nowe pojazdy z rocznika modelowego 2020 i trwa do 31 lipca. Regulamin dostępny u autoryzowanych Dealerów Yamaha i na stronie www.yamaha-motor.pl.