ZF SERVICES: NOWY KATALOG CZĘŚCI SACHS

Sachs_Spr

Firma ZF Services opublikowała nowy katalog części marki Sachs – sprężyny zawieszenia do pojazdów osobowych. Znalazło się w nim ponad 2 900 referencji.

Sprężyny to drugi, obok amortyzatorów, element układu zawieszenia mający największy wpływ na utrzymanie toru jazdy – niezależnie od warunków drogowych i załadunku pojazdu. Ich odpowiednie zestrojenie ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo podróży.


Zobacz także:
TECHNIKA
ROZMAITOŚCI


Najnowsze wydanie katalogu ZF Services “Sachs – Sprężyny zawieszenia do pojazdów osobowych” zawiera całą ofertę firmy w tym zakresie, obejmującą łącznie 2943 referencji. Wymiana sprężyn powinna być przeprowadzana wyłącznie parami oraz z wykorzystaniem wyłącznie produktów zamiennych wysokiej jakości. Sprężyny Sachs, podobnie jak amortyzatory czy łożyska amortyzatorów tej marki, to oryginalne części w pełni odpowiadające charakterystyce elementów przeznaczonych na pierwszy montaż.

W najnowszym katalogu ZF Services opisane zostały dokładnie wszystkie sprężyny Sachs do pojazdów osobowych, wykonane ze stali chromowo- wanadowej lub chromowej w osłonie silikonowej. W porównaniu z wcześniejszą edycją katalogu, znalazło się w nim 673 nowych pozycji, co oznacza poszerzenie oferty o 23 proc. Publikacja posiada 740 stron i jest dostępna zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jego główna część jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne sześć języków, w tym polski.

W katalogu zawarto dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych części, ułatwiające pracę warsztatom i dystrybutorom. Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej oraz jako PDF (pod linkiem): www.zf.com/services/catalog. Najnowsze wersje produktów dostępne są również online w katalogu “WebCat”. Warsztaty mogą zamawiać wersję drukowaną u dystrybutorów.