AUTO GAZDA: NOWY SALON CITROËNA W GLIWICACH

citroen-sal1

„Auto-Gazda”, jeden z największych dealerów samochodowych na Śląsku otworzyła nowy salon marek Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Gliwicach.

Firma jest jednym z najważniejszych dealerów marek wolumenowych nie tylko na rynku śląskim, ale także w skali całego kraju.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Punkty dealerskie firmy powstają i rozwijają się w celu zapewnienia jak najlepszej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta. Pomaga w tym rodzinny charakter przedsiębiorstwa, połączony z pasją i uczuciem dla motoryzacji, które zaczęło się wiele pokoleń temu. Najważniejszą i pierwszorzędną wartością dla firmy jest zadowolenie klientów.

citroen-sal2

Obecnie firma sukcesywnie rozwija się prowadząc działalność dealerską w kilku śląskich miastach. Salony i serwisy Citroëna i DS Automobiles można znaleźć w Bielsku- Białej, Katowicach, Pszczynie a od sierpnia także w Gliwicach. Nowy punkt „Auto-Gazda” rozpoczął swoją działalność 1 sierpnia 2017 r., przy ulicy Toszeckiej 137a.

Salon o powierzchni 350 m2 oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż nowych samochodów (osobowych i dostawczych), sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (o powierzchni 400 m2), naprawy powypadkowe i wiele innych.

W nowym salonie Citroëna w Gliwicach klienci mogą liczyć na wsparcie serwisowe, najlepsze oferty marki Citroën oraz DS Automobiles, ale przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu.

citroen-sal3